Wittchen

Filtruj
Kategorie
Dla kogo
  • więcej
Kolor
Sprzedawca
Dostępność
Ocena
Cena

Wittchen

Wittchen to polska firma rodzinna rozpoznawalna w Europie. Założona w 1990 roku przez Jędrzeja Wittchena, który do dziś kieruje biznesem wraz ze swoją żoną Moniką. Z początku firma Wittchen była niewielkim przedsięwzięciem wytwarzającym skórzane portfele, zatrudniającym zaledwie kilka osób. Jednak już od pierwszych dni marka miała kojarzyć się z wysoką jakością i solidnym wykonaniem.

Dlatego popyt na portfele Wittchen wzrósł bardzo szybko, a rzemieślnicy pracujący w niewielkim warsztacie nie mogli już sprostać z realizacją zamówień. Produkcja Wittchen przeniosła się do Włoch, ale to nadal polska firma oferująca europejską jakość.

Skórzane produkty ekskluzywne marki Wittchen

Najważniejszym tworzywem produktów Wittchen jest wysokiej jakości skóra naturalna. Wyroby skórzane Wittchen są wykonane z dbałością o szczegóły, starannie szyte i oznaczone tłoczonym lub metalowym logiem firmy. Jakość akcesoriów marki Wittchen plasuje je w klasie produktów ekskluzywnych. Oferta to przede wszystkich trzy stale produkowanych kolekcje bazowe: Italy, Arizona i Da Vinci.

Torebki Wittchen

Wittchen to nie tylko portfele. Pierwsza kolekcja skórzanych torebek damskich Venus od początku cieszyła się dużą popularnością. Obecnie oferta torebek Wittchen to mnóstwo różnych rodzajów, rozmiarów i materiałów.

Eleganckie kobiety znajdą tu klasyczne, skórzane torebki biznesowe, eleganckie kopertówki lub praktyczne shopperki. Jest też duży wybór minitorebek na małe wyjście czy imprezę, torebki na pasku i na łańcuszku, damskie plecaki, torby męskie, teczki, torby na lunch i inne.

Oprócz klasycznych torebek ze skóry naturalnej Wittchen oferuje także wyroby ze skóry ekologicznej, wytwarzanej z poszanowaniem środowiska naturalnego.

Walizki Wittchen

Torby podróżne, walizki i akcesoria na wyjazdy to kolejny duży dział oferty marki Wittchen. Oprócz toreb skórzanych, podróżnicy mogą kupić klasyczne walizki tekstylne lub walizy z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu. Dostępne są linie produktów zawierające duże walizki na dłuższe wyjazdy, walizki na bagaż podręczny, walizki kabinowe, a także plecaki, organizery i kosmetyczki podróżne z rozmaitych tworzyw.

Akcesoria modowe i użytkowe Wittchen

Oferta firmy Wittchen wciąż się rozwija i obecnie marka oferuje nie tylko portfele, torby i galanterię skórzaną. To również kolekcje odzieży i obuwia, a także rozmaitych dodatków. Miłośnicy akcesoriów modowych mogą kupić skórzane kurtki, buty, sandały i klapki Wittchen, szale i apaszki, skarpety, krawaty, paski i szelki, czapki, parasole i wiele innych artykułów, a wszystko zaopatrzone w logo Wittchen, gwarantujące najwyższą jakość wykonania.

więcej