Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Cena
Cechy dodatkowe
  • więcej
Kolor
Liczba elementów w komplecie
Zawartość zestawu
  • więcej
Wyczyść filtry

Okazje: dzień ojca usuń

Sponsorowane
Kubek Z Nadrukiem - Super Chłopak
Kubek Z Nadrukiem - Super Chłopak 25,99 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: CupCup - personalizowane upominki Finansujący reklamę: CupCup - personalizowane upominki
Kubek Pingwin Penguin ceramiczny z łyżeczką 400ml + POKRYWKA
Kubek Pingwin Penguin ceramiczny z łyżeczką 400ml + POKRYWKA 29,99 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: GoWo Finansujący reklamę: GoWo
Pan Dragon, Kubek w kropki-30
Pan Dragon, Kubek w kropki-30 39,99 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: GoWo Finansujący reklamę: GoWo

Kubki na Dzień Ojca

Kubek na Dzień Ojca to bardzo popularny pomysł na prezent dla taty. Kubki są na wyposażeniu niemal każdego gospodarstwa domowego i korzysta się z nich codziennie. Ojcowie popijają z nich kawę lub herbatę, a często także zimne napoje, koktajle lub zupy. Upominek w postaci oryginalnego kubka może więc sprawić tacie wiele radości i przede wszystkim stać się jego ulubionym gadżetem o wartości sentymentalnej. 

Kubki na prezent z okazji Dnia Ojca

W naszym asortymencie dostępny jest szeroki wybór kubków w różnych kształtach, kolorach i pojemnościach. Znajdą się tu kubki na Dzień Ojca z zabawnymi napisami, hasłami motywacyjnymi lub pomysłowymi grafikami, a także kubki z życzeniami i takie, które pozwalają wyrazić swoje najszczersze uczucia do ukochanego taty. 

Można wybrać klasyczny kubek o standardowym kształcie lub specjalny kubek kawowy, który odznacza się bardziej elegancką i smukłą formą. Duży kubek na Dzień Ojca o pojemności np. 630 ml będzie odpowiedni dla rodzica, który często potrzebuje ugasić pragnienie. Kubek magiczny zmieniający kolor i ujawniający nadruk dopiero po wlaniu do niego gorącego płynu to z kolei ciekawy pomysł na prezent dla taty z dużym poczuciem humoru i lubiącego niespodzianki. 

Kubek dla taty z nadrukami 

Ogromna dostępność różnorodnych kubków na Dzień Ojca z nadrukami pozwala spersonalizować prezent i dostosować go do osobistych preferencji konkretnego taty. Nadruki podkreślające określone cechy osobowości lub nawiązujące do wykonywanego zawodu, posiadanej pasji, czy innych prywatnych zamiłowań mogą sprawić, że takie naczynie stanie się dla każdego taty bardzo intymnym gadżetem, a także bezcenną pamiątką na lata. Nadruki na kubkach na Dzień Ojca dostępne u nas odznaczają się doskonałą trwałością oraz solidnym i estetycznym wykonaniem. 

Zapoznaj się z naszym asortymentem pomysłowych kubków na Dzień Ojca i wybierz model, który zachwyci twojego tatę oraz sprawi, że każda kawa lub herbata będzie smakowała lepiej niż dotychczas!

więcej