Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Pojemność
  • więcej
Rodzaj skóry
  • więcej
Linia
  • więcej
Działanie
  • więcej

Dezodoranty

Dezodorant to produkt znajdujący się w każdej kosmetyczce – damskiej i męskiej. Jest to kosmetyk podobny do antyperspirantu, jednak jego głównym zadaniem nie jest hamowanie pocenia, ale ochrona przed powstawaniem przykrego zapachu i zapewnienie uczucia świeżości. Polecamy setki dezodorantów dla mężczyzn i kobiet od najlepszych firm: Rexona, Fa, Adidas, Nivea, Dove, Garnier, Axe, Bi-Es i wielu innych.

Dezodoranty w sprayu

Najpopularniejszą formą dezodorantu jest spray lub aerozol, pozwalający rozpylić kosmetyk we właściwym miejscu. Dzięki płynnej formule spraye nie pozostawiają lepkich śladów ani plam na ubraniu.

W naszej ofercie można znaleźć różne dezodoranty w aerozolu: dezodoranty perfumowane (często należące do popularnych linii zapachowych producentów perfum), dezodoranty antybakteryjne, niezastąpione w utrzymaniu właściwej higieny, dezodoranty antyperspirujące i odświeżające.

Popularne są także dezodoryzujące mgiełki do ciała, w zwykłych atomizerach, w odróżnieniu od pojemników pod ciśnieniem.

Dezodoranty w sztyfcie

Osoby, które nie lubią kosmetyków rozpylanych, mogą wybrać dezodoranty w sztyfcie lub w kulce. Dezodorant w sztyfcie często ma kremową lub żelową konsystencję, dzięki czemu może łączyć funkcję odświeżania i pielęgnacji skóry. Przeznaczone są zatem dla skóry suchej i wrażliwej. Często dezodorant w sztyfcie pełni także funkcję antyperspirantu.

Dezodoranty perfumowane

Utrzymanie przyjemnego zapachu to jeden z głównych z celów pielęgnacji ciała. Ogromna większość dezodorantów to kosmetyki perfumowane, zawierające naturalne olejki zapachowe lub syntetyczne aromaty.

Wielu producentów perfum produkuje całe linie kosmetyków o tym samym zapachu, zawierające perfumy, wody perfumowane, wody toaletowe i dezodoranty.

Dezodoranty damskie i męskie

Właściwości skóry kobiet i mężczyzn różnią się. Różnią się także preferencje zapachowe i przyjęte standardy klasyfikacji zapachów jako „męskich” i „damskich”. Dlatego większość dezodorantów to kosmetyki dostępne w wersji dla kobiet i mężczyzn. Są jednak i takie, które lepiej dopasowane będą do pań lub panów.

Dezodoranty damskie mają zwykle łagodniejsze zapachy z nutami kwiatowymi i owocowymi, a opakowane są w jasne, kolorowe buteleczki. Dezodoranty męskie mają zdecydowane zapachy korzenne, drzewne i cytrusowe.

Dezodorant to absolutny must-have w każdym osobistym zestawie kosmetyków! Przejrzyj naszą ofertę dezodorantów damskich i męskich, i wybierz swój dezodorant idealny!

więcej

Dezodoranty - najczęściej zadawane pytania