Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Linia
  • więcej
Rodzaj
  • więcej

Pędzle do makijażu

Pędzle do makijażu ułatwiają wykonywanie makijażu. W naszej ofercie prezentujemy akcesoria takich marek jak Hakuro, Jessup czy Hulu. Znajdują się wśród nich zarówno produkty profesjonalne, jak i pędzle przeznaczone do szybkiego codziennego makijażu.

Profesjonalne pędzle do makijażu oczu i ust

W naszym asortymencie dostępne są wysokiej jakości pędzle do makijażu oczu. Proponujemy między innymi miękki pędzel do cieni o niewielkim, lekko zaokrąglonym włosiu. Sprawdza się także do aplikacji korektora.

Do wygodnej aplikacji pomady, żelu, kremu bądź cienia przyda się również pędzel do brwi. W tym ostatnim przypadku mogłoby się zdawać, że wystarczą pędzle do cieni do powiek. Mają one jednak nieodpowiedni kształt do tej części twarzy. Modele przeznaczone konkretnie makijażowi brwi wyróżnia ścięte pod skosem włosie, które dostosowuje się do charakterystycznego układu włosków.

Profesjonalni make-up artists polecają także pędzel do eyelinera. Wskazują go jako produkt, który znacznie podnosi dokładność rysowania kresek. Dodatkowo zwiększa liczbę dostępnych kosmetyków o te w pojemnych ekonomicznych słoiczkach. Warty uwagi jest też precyzyjny pędzel do ust. Nadaje się do ich konturowania oraz nakładania pomadek lub błyszczyków, co wydatnie wspomaga precyzyjny makijaż ust.

Pędzle do konturowania twarzy

Dobry pędzel do konturowania to podstawa podkreślenia bądź wizualnej korekty rysów twarzy. Pod tą nazwą kryje się jednak kilka różnych produktów. Proces konturowania składa się bowiem z czterech etapów: aplikacji podkładu, różu, bronzera oraz rozświetlacza.

Wśród akcesoriów do makijażu twarzy znajduje się zatem skośny pędzel do bronzera, którego ścięte włosie odpowiednio dopasowuje się do kształtu kości policzkowych. Dostępny jest także pędzel do rozświetlacza o owalnym kształcie. Poza nimi w ofercie mamy skośny pędzel do różu (o główce nieco mniejszej od modelu do bronzera) oraz szeroki, płaski lub delikatnie zaokrąglony pędzel do podkładu.

Najlepszy zestaw pędzli do makijażu twarzy i oczu

Każdy z powyższych produktów ma wiele odmian. Mogą różnić się długością, szerokością, kształtem i materiałem wykonania rączki, a także typem włosia oraz designem. To między innymi pędzle do makijażu z naturalnego materiału koziego czy modele wegańskie z syntetyczną główką, na przykład z taklonu.

Kompletując lub uzupełniając kosmetyczkę online, zwróć uwagę na szeroki wybór pędzli do makijażu w naszym sklepie internetowym!

więcej

Pędzle do makijażu - najczęściej zadawane pytania