Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Marka
Pamięć RAM
Pamięć wbudowana
Wielkość ekranu
Rozdzielczość wyświetlacza
Typ matrycy
System operacyjny
Aparat główny
Aparat przedni
Rodzaj karty SIM
Kolor
Wyczyść filtry

Model telefonu: apple iphone 14 pro max usuń

iPhone 14 Pro Max

Apple w ramach jednej generacji swoich telefonów przygotowuje ich różne odsłony. W 2023 roku rolę flagowego modelu przejął iPhone 14 Pro Max. W naszym asortymencie znajdują się różne wersje kolorystyczne topowego telefonu amerykańskiej marki.

Najlepszy iPhone na rynku

Smartfony Apple iPhone słyną z wysokiej wydajności. iPhone 14 Pro Max pełni rolę topowego urządzenia i pod każdym względem jest najlepszym modelem, jaki dotąd wypuściła amerykańska marka. Sercem telefonu został 6-rdzeniowy procesor A16 Bionic współpracujący z 6 GB RAMu.

Taka specyfikacja pozornie nie robi wielkiego wrażenia na tle konkurencji. Jednak wydajność procesora w połączeniu z niemal doskonałą optymalizacją systemu iOS sprawiają, że iPhone 14 Pro Max jest jednym z najlepiej działających telefonów na rynku.

iPhone 14 Pro Max jest również największym dostępnym telefonem Apple. Niegasnący ekran OLED o przekątnej 6,7-cala pozwala odczytać najważniejsze informacje po uruchomieniu się blokady. Jedną z innowacji w tym modelu jest tzw. Dynamic Island, czyli aktywna pastylka powiadomień przysłaniająca kamerę na wyświetlaczu. Funkcja ta została w pełni zintegrowana z aplikacjami oraz osprzętem telefonu.

Szata kolorystyczna iPhone 14 Pro Max

iPhone 14 Pro Max podobnie, jak inne telefony Apple ma pełnić rolę stylowego narzędzia. Minimalistyczny i elegancki design dopełniają cztery wersje kolorystyczne:

  • srebrna,
  • złota,
  • głęboka purpura,
  • gwiezdna czerń.

iPhone z profesjonalnym aparatem

Apple stawia duży nacisk na funkcje fotograficzne. W iPhone 14 Pro Max znajdziemy główny aparat korzystający z matrycy 48 Mpix. Uzupełnia go moduł szerokokątny i teleobiektyw z sensorami 12 Mpix każdy. Przednia kamera do selfi posiada rozdzielczość 12 Mpix.

Profesjonaliści docenią możliwość zapisu fotografii w plikach Apple ProRAW. Format ten jest połączeniem informacji zawierających się w plikach RAW z procedurami przetwarzania obrazu na iPhone.

Przejrzyj dostępne wersje telefonu Apple iPhone 14 Pro Max i wybierz odpowiednią dla siebie.

więcej

Dowiedz się więcej o smartbandach i nie tylko

Wszystkie artykuły

iPhone 14 Pro Max – najczęściej zadawane pytania