strefa apple baner

iPhone 13

Wszystkie iPhone

MacBook

Lekkie i wydajne laptopy dla profesjonalistów. Nowoczesne procesory, do 32 GB pamięci RAM, najlepsze wyświetlacze i klasyczny design – to tylko niektóre ich zalety. Sprawdź możliwości różnych modeli.

Marka Apple

Apple jest jedną z najbardziej znanych marek oferujących sprzęt elektroniczny i komputery. Produkty takie jak iPhone, iMac, iPad czy iWatch dały impuls do rozwoju technologii urządzeń osobistych, które obecnie są dla nas praktycznie niezbędne. Akcesoria Apple na dobre odmieniły oblicze rynku komputerowego i elektronicznego — wszystko dzięki ich zaletom użytkowym, a także unikalnej, minimalistycznej estetyce. 

Mimo dużej konkurencji ze strony innych marek kultowe produkty Apple nadal biją rekordy sprzedaży. W sklepie znajdziecie nie tylko flagowe urządzenia z logiem jabłka, lecz także liczne akcesoria uzupełniające, takie jak słuchawki AirPods, kable, zasilacze, etui na iPhone’a lub iPada, dzięki czemu z łatwością skompletujecie cały zestaw potrzebnych Wam sprzętów elektronicznych.

Najnowocześniejsze technologie Apple

Marka Apple kojarzona jest przede wszystkim ze smartfonami o nowoczesnym wyglądzie i dużych możliwościach. Zarówno iPhone 11 Pro, jak i starsze modele (np. iPhone 8) wyróżniają się na tle innych urządzeń m.in. intuicyjnym interfejsem i starannością wykonania. Zostały także wyposażone przez producenta w dobry aparat, dzięki któremu robienie wysokiej jakości zdjęć staje się niezwykle proste. 

W komplecie ze smartfonem warto kupić także nowoczesne słuchawki bezprzewodowe, które z łatwością sparujecie także z innymi urządzeniami Apple. AirPods zagwarantują Wam możliwość komfortowego słuchania muzyki w każdych warunkach. Zarówno wariant klasyczny, jak i AirPods Pro znajdziecie na stronie Empik.com.

Jeszcze więcej możliwości

To nie koniec możliwości, jakie oferuje Apple. Innym wartym rozważenia akcesorium jest iWatch. Ten ciekawy zegarek pozwala między innymi na wyświetlanie powiadomień z telefonu czy odbieranie połączeń i jest oczywiście kompatybilny z iPhone’em. Jeśli z kolei szukacie nowego laptopa, zapoznajcie się z MacBookami, które, oprócz świetnej funkcjonalności i wygody użytkowania, cenione są również za niewielki rozmiar oraz wagę. A jeśli potrzebujecie czegoś jeszcze mniejszego, zdecydujcie się na iPada. Urządzenie to pozwoli Wam bez problemu oglądać zdjęcia, filmy oraz korzystać z Internetu.

Apple to doskonały wybór również dla osób, które dzielą się sprzętem ze swoim dzieckiem. Produkty tej marki zostały wykonane z tworzyw, które się nie rysują oraz są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Jeśli stawiacie na wysoką jakość i nowoczesny design przy wyborze sprzętu technologicznego, wybierzcie urządzenia z logiem jabłka.

więcej