Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Marka
  • więcej
Kolor
Rodzaj
  • więcej

Kosmetyczki i kuferki na kosmetyki

Kosmetyki to podstawowe produkty, które towarzyszą kobietom podczas codziennej pielęgnacji twarzy oraz ciała. Aby zadbać o ich odpowiednie przechowywanie konieczna jest pojemna kosmetyczka, która pomieści zarówno kremy, szminki, tusze do rzęs, jak i mleczka do demakijażu. Małe akcesoria kosmetyczne wystarczy schować do jednej z przegródek, by się nie zgubiły.

Bezpieczeństwo kosmetyków w podróży

Podczas podróżowania istotną kwestią jest, aby wszystkie kosmetyki i przybory znajdowały się w jednym miejscu i nie zajmowały zbyt wiele przestrzeni w torbie lub w walizce. Damskie kosmetyczki pozwalają na bezpieczne transportowanie produktów kosmetycznych, w taki sposób, aby pudełeczka nie otworzyły się, a ich zawartości nie pomieszały się. Takie trwałe materiały, jak ABS, policarbon, czy wysokiej jakości naturalna skóra zapewnią właściwą ochronę w nieco bardziej wymagających podróżniczych warunkach.

Więcej miejsca, więcej kosmetyków

Jeśli kosmetyczka okazuje się zbyt mała, dobrym rozwiązaniem mogą stać się kuferki kosmetyczne. Wyróżniają się one rozmiarem, gdyż ich pojemność wynosi aż 15 litrów, zatem można przechowywać w niej kosmetyki dla całej rodziny. Bez trudu pomieszczą szampony do włosów, balsamy do ciała, olejki do opalania, czy też większą paletę cieni do powiek. Kuferki na kosmetyki zazwyczaj wyposażone są w wiele kieszeni, uchwyty ułatwiając przenoszenie bagażu oraz elastyczny pas umożliwiający mocowanie do rączki walizki.

Kosmetyczka czy kuferek?

Na rynku dostępne są różne wzory i kolory kosmetyczek oraz kuferków na kosmetyki do makijażu, które zostały skrojone na miarę kobiecych potrzeb. Bez względu na wybrany model, zyskasz nową przestrzeń do przechowywania w swojej walizce lub łazience.

Sprawdź ofertę kosmetyczek oraz kuferków na kosmetyki i zadbaj o organizację swoich przyborów.

 

więcej

Kosmetyczki i kuferki - najczęściej zadawane pytania