Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Marka
  • więcej
Sprzedawca
  • więcej
Komunikacja urządzenia
  • więcej
Zasięg
  • więcej
Układ klawiatury
  • więcej
Typ urządzenia

Klawiatury przewodowe

Klawiatury przewodowe są podstawowym akcesorium wykorzystywanym podczas pracy i nauki na komputerze a od właściwego jej doboru w znaczącym stopniu zależy sprawność i komfort jego obsługi. Warto więc dobrze przeanalizować indywidualne preferencje w tym zakresie, najczęstszy sposób i cel wykorzystywania PCtów i laptopów, i na tej podstawie dokonać wyboru najlepszego modelu.

Nasza oferta klawiatur przewodowych zawiera sprzęt topowych, elektronicznych marek takich jak Dell, Logitech, Microsoft, Asus oraz wielu innych. Wśród nich odnajdziesz modele o niskich i wysokich profilach przycisków, klawiatury jednolite oraz wyspowe, a także pełne oraz TKL czyli te pozbawione klawiatury numerycznej. Wyboru dokonać możesz również spośród szerokiej gamy kolorystycznej, różnych wielkości oraz rodzajów materiałów, z którego klawiatury zostały wykonane.

Klawiatury silikonowe

Wodoodporne i kurzoodporne klawiatury silikonowe, to bardzo dobre rozwiązanie dla osób ceniących sobie czystość i bezpieczeństwo użytkowania oraz tych, którym podczas pracy zdarzają się nieszczęśliwe wypadki i np. rozlanie napoju. W takich sytuacjach klawiaturę wykonaną z silikonu można w łatwy sposób wyczyścić, osuszyć i wrócić do wcześniej realizowanych zadań.

Klawiatury gamingowe

W zależności od modelu, klawiatury gamingowe wyposażone zostały w dodatkowe przyciski multimedialne, możliwość indywidualnego programowania klawiszy funkcyjnych, wzmocnione aluminiowe konstrukcje oraz w pełni konfigurowane, efektowne podświetlenie z efektem RGB. Nierzadko modele dla graczy posiadają również dodatkowe wyróżnienie klawiszy WASD pełniących funkcje sterujące grą. Prowadzenie rozgrywki przy wykorzystaniu klawiatury wyposażonej w usprawnienia dla graczy jest dużo przyjemniejsze oraz pozwala osiągać zdecydowanie lepsze wyniki.

Przewodowe klawiatury numeryczne

Posiadanie laptopa lub klawiatury zewnętrznej pozbawionej przycisków numerycznych może okazać się dużym utrudnieniem dla osób na codzień pracujących z arkuszami kalkulacyjnymi. Uzupełnienie zestawu komputerowego o małą klawiaturę zawierającą jedynie cyfry to łatwe i skuteczne rozwiązanie tego problemu, które przyspieszy pracę i sprawi, że będzie ona dużo bardziej komfortowa.

Niezależnie od tego czy potrzebujesz sprzętu do pracy czy do zabawy, sprawdź naszą ofertę klawiatur przewodowych i zobacz, która z nich może być dla ciebie najlepszym wyborem.

więcej

Klawiatury przewodowe – najczęściej zadawane pytania