strefa gracza

Zapowiedzi

Zobacz więcej

TOP

Zobacz więcej

GRY, PREPAIDY, APLIKACJE CYFROWE

KONSOLE I AKCESORIA

KOMPUTERY I AKCESORIA

PODZESPOŁY KOMPUTEROWE

Strefa Gracza

Komputery stacjonarne do gier – czym charakteryzuje się dobry sprzęt?
Najlepszy sprzęt dla fanów gier wideo oraz miłośników internetowej rozrywki. Każdy komputer stacjonarny z naszej oferty, został wyprodukowane przez znane firmy, takie jak np. Hiro, Lenovo, HP, NTT czy Gigabyte.

Znajdziesz u nas m.in. nowoczesne komputery gamingowe z wbudowanymi najwyższej klasy dyskami SSD czy wieloma GB pamięci RAM o wysokim taktowaniu (tj. częstotliwości). Dzięki nim, nawet najnowsze tytuły gier, będą działały płynnie, pozwalając na najlepsze możliwe wrażenia i rozrywki płynącej z grania. Każdy komputer do gier wyposażony jest w wydajną kartę graficzną, utrzymujące dziesiątki, a nawet setki klatek na sekundę, dzięki czemu ma niezwykle płynny obraz, nawet w sytuacji, gdy na monitorze dużo się dzieje. Kupując nowoczesny komputer stacjonarny do gier, warto kierować się właśnie rodzajem dysku (lepiej SSD), odpowiednio dużą ilością pamięci RAM o wysokim taktowaniu oraz wydajną kartą graficzną.

Każdy komputer gamingowy, posiada w sobie wszelkie odpowiednie elementy. Wystarczy podłączyć stację roboczą oraz akcesoria, takie jak monitor czy klawiaturę i myszkę, by móc już od razu cieszyć się sprzętem gamingowym. W naszej ofercie proponujemy akcesoria komputerowe takie jak - klawiatury mechaniczne lub bezprzewodowe, głośniki, czy też myszki, pady, podkładki, a także szereg różnych kabli. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Laptopy gamingowe – jakie wybrać?
Jeśli interesuje Cię laptop gamingowy, to jesteś na dobrej stronie. Proponujemy rozmaite modele, które zostały wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania, co pozwala na płynną grę w niemal każdych warunkach. Dzięki relatywnie dużym ekranom, a także ergonomicznemu kształtowi, zapewniają rozrywkę, porównywalną ze sprzętem stacjonarnym czy konsolmi najnowszej generacji.

Wyposażone są w takie funkcje, jak np. Anti-Dust Cooling, czyli chłodzenie przeciwdziałające osiadaniu się kurzu, zanieczyszczeń i pyłków. Dzięki temu laptop gamingowy będzie się sprawdzał przez dłuższy czas, gwarantując wysoką jakość rozgrywki, bez spadającej płynności klatek na sekundę. Do dodatkowych funkcji laptopa gamingowego, na które warto zwrócić uwagę, należy np. wytrzymalsza klawiatura, specjalne podświetlenie czy rodzaj matrycy.

Playstation 4, Xbox One, a może Nintendo Switch? – jaka konsola do gier?
Dzisiejsze konsole stacjonarne, takie jak Playstation 4 i Xbox One można kupić już w naprawdę dobrej cenie. Mają one podobne specyfikacje, funkcje i pozwalają spędzić czas z najnowszymi tytułami gier, takimi jak Fifa 2020, Wiedźmin 3, Red Dead Redemption 3, Star Wars 3: Upadły Zakon czy Diablo 3 które moga być rownież świetnym pomysłem na prezent dla gracza!

Nintendo Switch wyróżnia się na tle innych konsol tym, że może być konsolą stacjonarną, jak i przenośną – można z niej korzystać w dowolnym miejscu lub podłączyć do telewizora, korzystając z jego dużego ekranu. Na konsoli Nintendo Switch pogramy również w tytuły niedostępne na innych platformach do grania – w tym m.in. popularną serię Pokemon.

Podzespoły komputerowe
Jeśli chcesz ulepszyć dotychczasowy sprzęt, zmieniając jego dysk, czy dodając pamięć RAM – u nas znajdziesz rozmaite podzespoły tego typu, w świetnych cenach. Mamy również inne elementy i produkty, które pozwolą na samodzielne złożenie komputera gamingowego. W naszej ofercie oprócz dysków SSD i pamięci RAM, znajdziesz także karty graficzne, wentylatory i inne urządzenia do chłodzenia, płyty główne i procesory, a nawet świetnie wyglądające obudowy.

Skorzystaj z naszej oferty, sprawdź polecany sprzęt gamingowy i gry, dzięki którym doskonale spędzisz czas na wirtualnej rozrywce!


Spraw swoim bliskim świetny prezent w postaci gry lub sprzętu. Taki podarunek z pewnością ucieszy każdego fana gier wideo niezależnie od wieku. 

więcej