Producent: techland usuń

Gry akcji na PS4

Gry akcji na Playstation 4 wymagają celności, zręczności oraz refleksu. Wśród najpopularniejszych kategorii znajdują się m.in. strzelanki oraz gry przygodowe. Wydarzenia w czasie rozgrywek mogą być obserwowane zarówno z perspektywy pierwszej, jak i z trzeciej osoby. Najczęściej w grach tego typu zadaniem bohatera jest walka z wrogami oraz dotarcie do konkretnego celu. Gracz ma do swojej dyspozycji szeroki arsenał, w skład którego wchodzą pistolety, miecze lub noże. Przygodowe gry akcji PS4 charakteryzują się rozbudowaną fabułą, zwiększonymi możliwościami eksplorowania otoczenia oraz sporą liczbą logicznych zagadek.

Strzelanki dla lubiących wyzwania

W ofercie znajdują się gry akcji na PS4 w formie strzelanek. Wśród najpopularniejszych tytułów znajduje się m.in. Battlefield 1 czy Battlefield 2042. Są to gry typu FPS (First-person-shooter), których fabuła osadzona jest w realiach wojennych. Gracze mają do dyspozycji kilka trybów gry zespołowej – Podbój, Przełamanie, Strefa Zagrożenia.

W podobnej tematyce utrzymana jest seria gier Call of Duty. Akcja Call of Duty: Black Ops Cold War toczy się podczas zimnej wojny, w latach 80. Fabuła została oparta na historycznych wydarzeniach. Kampania toczy się w Berlinie Wschodnim, Wietnamie, Turcji oraz w radzieckiej siedzibie KGB.

Przygodowe gry akcji na PS4

Jedną z ciekawszych propozycji dla miłośników średniowiecza może okazać się Assassin’s Creed Valhalla. Jest to dwunasta część serii, której akcja toczy się w IX wieku w Anglii. Gra zawiera rozbudowaną kampanię z zadaniami głównymi oraz licznymi misjami pobocznymi. Gracze wcielają się w postać Eivora, wodza Wikingów, który prowadzi klan Kruka do walki z królestwami anglosaskimi. W każdej chwili można zmienić płeć oraz wygląd postaci.

Wśród wielu propozycji gier na PS4 można znaleźć również takie tytuły jak: Star Wars Jedi: Upadły Zakon, Fortnite: Minty Legends Pack, Uncharted: Zaginione Dziedzictwo lub Dying Light 2.

Zapoznaj się z ofertą gier akcji PlayStation 4 i wejdź do wirtualnego świata rozrywki.

więcej