Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Nośnik
Producent
  • więcej
Wydawca
  • więcej

Programy i antywirusy

Użytkownik komputera niezależnie z wybranego systemu operacyjnego korzysta z dobranych do swoich potrzeb programów komputerowych. W naszej ofercie znajdują się systemy operacyjne, oprogramowanie biurowe, narzędzia projektowe i wiele innych.

Graficzne i projektowe

W dzisiejszych czasach projektowanie odbywa się niemal wyłącznie na komputerach. Stąd duże zapotrzebowanie na programy projektowe dedykowane poszczególnym branżom, takim jak architektura wnętrz, projektowanie zieleni czy ubrań. Dużą grupą między innymi programy do tworzenia projektów domów, które pozwalają tworzyć wizualizacje i plany, w sposób przyjazny dla użytkownika. Wiele z nich posiada na przykład dużą bazę gotowych obiektów i planów do użycia.

Antywirusy

Bezpieczeństwo jest kwestią podstawową dla każdego użytkownika systemów operacyjnych, telefonów, komputerów, tabletów czy innych tzw. inteligentnych urządzeń. W przypadku urządzeń podłączonych do sieci internetowej program antywirusowy może okazać się bardzo przydatny, żeby m.in zapobiegać zośliwym oprogramowaniom czy włamaniom hakerskim. Warto rozważyć je jako prezent na Dzień Matki czy Dzień Kobiet do zadbania o cyfrowe bezpieczeństwo najważniejszej osoby na świecie.

Wielu producentów zapewnia rozszerzone pakiety i platformy bezpieczeństwa, które łączą funkcje antywirusa, firewall'a, VPN i kontroli rodzicielskiej. W naszej ofercie znajdują się antywirusy takich producentów jak Esset czy Norton. Dostępne są licencje zarówno jednostanowiskowe, jak i wielostanowiskowe.

Systemy operacyjne

Nie da się pracować bez zainstalowania jednego z nich. Systemy Microsoft Windows są najpopularniejsze na rynku i stanowią większość oprogramowania na rynku systemów operacyjnych. Użytkownicy mogą korzystać również m.in. z macOS czy Ubuntu.

Archiwizacje, narzędzia i programy biurowe

Programy usprawniające archiwizację i narzędzia do obsługi masowej dokumentacji są kierowane głównie do profesjonalistów i pasjonatów tworzących różnego rodzaju treści na komputerze. Wiele z nich zawiera bazę gotowych szablonów, które znacznie przyspieszają pracę, tak jak na przykład dostępny w naszej ofercie program WebSite X5 Compact służący do szybkiego tworzenia, udoskonalania i publikowania stron www.

Programy biurowe to m.in. różnego rodzaju edytory, oprogramowanie zliczające, bazy danych i programy księgowe. Są powszechnie wykorzystywane w działalności komercyjnej, ale i do użytku domowego. W tej kategorii znajdują się także rozszerzenia programów do obsługi sprzedaży o kolejne stanowiska. Jest to ekonomiczniejsze rozwiązanie niż kupowanie oddzielnych licencji na każdy komputer.

Programy kadrowe i obsługa sprzedaży

Programy kadrowe oraz służące do obsługi sprzedaży i magazynów to narzędzia pozwalające na zarządzanie zasobami firmy i kontrolę przepływu towarów w nowoczesny i wygodny sposób.

Szukasz programów komputerowych, które usprawnią pracę i wiele innych działań? Sprawdź naszą ofertę i wybierz coś dla siebie!

więcej