Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Polecane
Nowości
Format
Dostępność
Cena
Ocena

Gry na PC

Rynek gier i programów komputerowych jest ogromny. Większość graczy uruchamia konkretne tytuły na komputerach PC lub laptopach gamingowych. Zestawy gamingowe, czyli klawiatura i mysz sprawdzają się w wielu strzelankach, w których najbardziej liczy się precyzja. Wśród najpopularniejszych gatunków znajdują się gry akcji, strzelanki, bijatyki, przygodówki oraz RPG-i. W części z nich akcje można obserwować oczami głównego bohatera (FPP), w przypadku pozostałych, kamera ustawiona jest za jego plecami (TPP).

Gry komputerowe dla lubiących wyzwania

Far Cry 6 należy do strzelanek najczęściej wybieranych przez miłośników gier komputerowych. Fabuła toczy się na karaibskiej wyspie Yara, która jest zarządzana przez dyktatora Antona Castillo. Bohater jako członek grupy oporu zajmie się zwalczaniem reżimu oraz obaleniem tyrana i jego syna. Dying Light 2, to nowa część popularnej serii gier komputerowych. Gracz porusza się po mieście opanowanym przez zombie i wykonuje zadania dla lokalnej społeczności. Na miłośników tej serii czeka nieliniowa fabuła, udoskonalona mechanika parkouru oraz rozbudowany system walki.

Gry symulacyjne - Simsy

Jedną z najbardziej znanych symulatorów jest The Sims. Na przykład The Sims 4: Wiejska sielanka to dodatek do gry, będący propozycją dla graczy, którzy chcieliby przenieść się na wieś. Wśród wielu ciekawych zajęć znajduje się hodowla krów, kur lub lam. W ogrodzie można uprawiać zdrowe i ekologiczne warzywa, z których potem gotowane będą dania. Dostępne są także dodatki Cztery Pory Roku, Uniwersytet oraz Wyspiarskie życie.

Gry symulacyjne - FIFA

Fifa 23 to odsłona jednej z najpopularniejszych gier na PC. Jest to propozycja dla fanów piłki nożnej. Można stworzyć w niej własną drużynę lub poprowadzić wybrany zespół do finału ligowych rozgrywek. W najnowszej wersji ulepszono sztuczną inteligencję, co przekłada się na lepiej skoordynowane akcje piłkarzy. Poprawiona fizyka piłki oddaje jej realne zachowanie.

Polecane gry na PC

Wśród wielu popularnych tytułów znajdują się także Lego Minecraft, Wiedźmin 3: Dziki Gon, Doom, Cyperpunk oraz Warhammer.

Sprawdź ofertę gier komputerowych i pozwól sobie na krótką ucieczkę do wirtualnego świata.

więcej