Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Polecane
Nowości
Dostępność
Cena
Ocena

Gry na PS4

Konsole PlayStation 4 debiutowały w 2014 roku i do tej pory mają wielu fanów na całym świecie. Do najpopularniejszych gier na PS4 należą między innymi: Davs’s Gone, Marvel’s Spider-Man, Uncharted 4, Blood & Truth, czy Drive Club. Gracz może wcielić się w rolę bohatera z ulubionej gry lub filmu i pokierować wydarzeniami. Aby cieszyć się rozgrywką wraz z przyjaciółmi, warto zainteresować się grami dla 2 osób na PlayStation 4. Wystarczy podłączyć konsolę do Internetu, założyć konto w PlayStation Network i można zacząć zabawę.

Gry na PlayStation 4 dla dzieci

Wśród gier na PS4 przeznaczonych dla dzieci można znaleźć m.in. takie propozycje, jak Lego DC Super-Villians lub Lego Marvel Super Heroes. Najmłodsi fani popularnych komiksowych i filmowych serii będą mogli tworzyć i grać w roli superbohaterów lub superzłoczyńców. Dla najmłodszych miłośników gier akcji i przygód ciekawą propozycją mogą okazać się takie tytuły, jak: Sonic Colors: Ultimate, gdzie rolą Sonica będzie uwolnienie rasy Wsipów i uzyskanie ich mocy, czy New Super Lucky’s Tale, w którym Lucky będzie musiał zdobyć Księgę oraz magiczny artefakt otwierający drzwi do innych światów.

W naszej ofercie dostępny jest także szeroki asortyment gier na PS4 dla dziewczynek. Unravel to logiczno-zręcznościowa gra, w której gracz wciela się w postać maskotki o imieniu Yarny, która jest stworzona z grubej, czerwonej włóczki. Główny wątek to odzyskanie wspomnień bohatera oraz poszukiwanie jego zaginionej rodziny. Life is strange to historia Maxine Caulfield, młodej fotograf. Dziewczyna odkrywa moc, która pozwala jej cofnąć czas w dowolnym momencie. Wówczas wszystko, co robi, wywołuje efekt motyla.

Najlepsze gry na PS4

Horizon Forbidden West to propozycja dla tych, którzy uwielbiają postapokaliptyczne klimaty. W tym świecie gracz będzie musiał zmierzyć się z samoreplikującymi się robotami, udającymi zwierzęta. Ludzkość cofnęła się w rozwoju do czasów prehistorycznych. W podobnej tematyce utrzymany jest Death Stranding, to gra akcji na PS4 stworzona przez Hideo Koijmę. Fabuła toczy się w przyszłości w Stanach Zjednoczonych. Akcja ma miejsce po tragicznym wydarzeniu – wdarciu się śmierci. Później na Ziemi pojawiły się stworzenia nazywane wynurzonymi.

Sięgnij po gry na PS4 i walcz ze złem, wcielając się w postacie ulubionych bohaterów.

więcej