Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Nośnik
Wydawca
  • więcej
Wersja produktu

Gry akcji PS 3

Konsola Sony PlayStation 3 to znana i lubiana na całym świecie konsola, która swoją europejską premierę miała w 2007 roku. Jej sprzedaż liczona jest w milionach egzemplarzy. Cechują ją łatwość użytkowania, przejrzysty interfejs, wysoka jakość wykonania oraz co najważniejsze dla każdego gracza – niezliczona liczba gier, m.in. gry akcji, zręcznościowe, RPG, strategiczne i logiczne.

Gry na PlayStation 3

Na konsoli PlayStation 3 dostępnych jest wiele pozycji sportowych, wyścigowych, fabularnych, sensacyjnych czy symulatorów. Konsola ta idealnie sprawdzi się zarówno u graczy ceniących sobie indywidualną rozgrywkę, jak i dla tych, lubiących gry multiplayerowe. Wszystko za sprawą możliwości podłączenia dwóch padów. Rozwiązanie to idealnie sprawdza się przy różnego rodzaju spotkaniach ze znajomymi czy rodziną.

Funkcje sieciowe PlayStation 3

Konsola PS 3 daje również możliwość rywalizacji z graczami na całym świecie za sprawą sieci internetowej. PS 3 to także dobra platforma dla młodszych użytkowników. Mogą oni bowiem zagrać na niej w przeróżne tytuły  poszerzające ich wiedzę o otaczającym ich świecie, ale także rozwinąć umiejętności manualne, takie jak refleks czy spostrzegawczość.

Gry w pudełkowych wydaniach na PS 3

PlayStation 3 to konsola, którą wielu graczy ceni za możliwość posiadania fizycznej kolekcji gier, która w przypadku nowszych generacji jest coraz rzadziej spotykana. W naszym sklepie można kupić między innymi takie pozycje jak NBA 2K14, Just Dance 2016, Rayman Origins i wiele innych tytułów.

Akcesoria do PlayStation 3

Konsola cechuje się również wieloma dodatkowymi akcesoriami, takimi jak między innymi personalizowane pady DualShock 3, nawiązujące do danego tytułu gry, a także różnego typu sprzęt audio, wraz z mikrofonami, które znacznie ułatwiają sieciową rozgrywkę.

PS 3 oferuje również rozgrywkę z wykorzystaniem ruchów i gestów naszego ciała. Do ich obsługi służy specjalny zestaw PlayStation Move. Fani motoryzacji również znajdą coś dla siebie, ponieważ do konsoli pasuje wiele kierownic, które pozwalają jeszcze bardziej poczuć ducha sportowej rywalizacji.

Sprawdź naszą bogatą ofertę gier i akcesoriów do PlayStation 3 – to znakomite tytuły i akcesoria dostępne w doskonałych cenach.

więcej