Filtruj
Kategorie
Wiek
  • więcej
Płeć
Producent
  • więcej
Cena
Ocena klientów
Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Nowości
Dla kogo
Wiek
  • więcej
Wybrane marki
  • więcej
Wysokość produktu
Szerokość produktu
Głębokość produktu
Dostępność
Ocena
Cena
Sposób dostawy (oferta empik)

Piaskownice i zabawki do piasku

Zabawa w piasku to rozwijająca forma aktywności na świeżym powietrzu dla dzieci. W naszym asortymencie znajdują się piaskownice i zabawki do piasku wielu znanych marek, m.in. Wader, Technok, Marioinex, Tupiko, Quut, Androni, Polesie, Basic, Scrunch czy Simba. Można wybierać spośród produktów odpowiednich dla maluchów w każdym wieku – nawet od pierwszego miesiąca życia.

Piaskownice dla dzieci

Proponujemy piaskownice, które zostały wykonane z trwałego i odpowiednio wygładzonego drewna lub odpornego na promienie UV tworzywa sztucznego. Piaskownica może przybrać różne nietypowe formy, np. muszelki. Niektóre modele są wyposażone w ławeczki, na których można wygodnie usiąść. Warto zdecydować się na piaskownicę z zaokrąglonymi rantami, co zwiększa bezpieczeństwo dziecka podczas zabawy.

Zamykana piaskownica pozwoli zapobiec zanieczyszczeniu piasku, np. przez zwierzęta. Piaskownice można wypełniać nie tylko piaskiem, lecz także wodą. Posłużą wtedy jako basen lub tor wodny. Piaskownica dla dzieci umożliwi bezpieczną zabawę przez wiele godzin, jeżeli będzie zakryta daszkiem. Niektóre modele umożliwiają regulację nachylenia oraz wysokości.

Piaskownice i zabawki z bajkowymi motywami

W ofercie znajdują się zabawki oraz piaskownice z nadrukiem. Zostały zaprojektowane m.in. w motywie postaci z takich filmów animowanych jak „Bob Budowniczy”, „Księżniczki Disneya”, „Auta”, „Strażak Sam”, „Kubuś Puchatek i przyjaciele”, „Psi Patrol”, „Myszka Miki” czy „Kraina Lodu”.

Kreatywne zabawki do piasku

Kategoria ta mieści również zabawki do piaskownicy. Są to różnego typu foremki do piasku, dzięki którym dziecko może tworzyć zamki i inne budowle, babki, owoce, lody czy zwierzątka. Warto zdecydować się na zestaw do piaskownicy, w którym znajdują się różne zabawki, foremki, narzędzia ogrodnicze, wiaderka, auta, żaglówki czy naczynia kuchenne.

Aby pomieścić w walizce, torbie czy plecaku jak najwięcej foremek, można zdecydować się na silikonowe zabawki do piasku. Są one przystosowane do zgniatania, dzięki czemu zajmują mniej miejsca. Nadają się zarówno do zabawy w piasku, jak i wodzie.

Przejrzyj naszą ofertę piaskownic i zabawek do piasku. Wybierz produkty, które zapewnią twojemu dziecku wiele chwil rozwijającej zabawy.

więcej

TOP - najczęściej kupowane piaskownice i zabawki do piasku