Bob Budowniczy - książki, zabawki, gadżety

Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Dla kogo
Wiek
  • więcej
Ocena
Cena

Bob Budowniczy

Bob Budowniczy to emitowany od 1998 roku serial animowany brytyjskiej produkcji – jego autorem jest Keith Champan. Filmy te zdobyły popularność na całym świecie, dzięki czemu zaczęły powstawać liczne gadżety, zabawki i inne produkty dla dzieci z wizerunkiem bohaterów.

O czym jest serial Bob Budowniczy?

Serial ten opowiada o przygodach mieszkańców dwóch miejscowości – Naprawkowa i Sprężynowa. Zamieszkują je będący w przyjacielskich relacjach ludzie oraz różnego typu pojazdy.

Pod przewodnictwem Boba bohaterowie podejmują wspólnie wiele wyzwań – realizują zarówno drobne naprawy, jak i ambitne projekty budowlane, np. remont drapacza chmur. Każdego dnia mają ręce pełne roboty. Często rywalizują również ze sobą, udzielają sobie pomocy oraz biorą udział w fascynujących zabawach. Główny bohater, Bob Budowniczy, motywuje swoją drużynę głośnym wezwaniem „Damy radę? Tak, damy radę!”.

Kim są bohaterowie serialu Bob Budowniczy?

Bob Budowniczy jest pełny optymizmu, odważny i sympatyczny. Jego współpracowniczka Marta wyróżnia się inteligencją i pełnią energii. Stażysta Leo jest ambitny, życzliwy, lecz bywa też rozkojarzony. Dźwig to nieśmiały i przesadnie zamartwiający się pojazd, jednak zarazem doskonały specjalista budowlany. Ciężarówka wspiera zespół swoją siłą i doświadczeniem. Betoniarka wyróżnią się bystrością i chęcią do pracy. Walec jest wyjątkowo drobiazgowy. Żuraw silny jak mało kto. Spychacz natomiast naiwny, pełen pasji i skłonny do uszczęśliwiania wszystkich wokół.

Wesoła zabawa z Bobem Budowniczym

W naszym asortymencie znajduje się wiele zabawek i gier z motywem postaci z serialu Bob Budowniczy. Są to m.in. figurki, zabawkowe pojazdy i narzędzia budowlane, zestawy do składania, puzzle, karty do gry czy zabawki do piaskownicy.

Do wyboru są również poszewki, koce, ręczniki i zestawy pościeli z nadrukiem, kaski, kamizelki czy serwetki i talerzyki papierowe na przyjęcie. Oferta obejmuje także filmy na DVD z przygodami Boba Budowniczego oraz jego przyjaciół, a także książki, w tym czytanki, kolorowanki czy książeczki z naklejkami.

Zapoznaj się z naszą ofertą produktów dla młodych fanów Boba Budowniczego. Wybierz zabawki, gry, gadżety czy inne artykuły nawiązujące tematycznie do serialu.

więcej

Dowiedz się więcej o bajce Bob Budowniczy i innych

Wszystkie artykuły