Filtruj
Kategorie
Twoje środki
Empik Premium
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Dla kogo
Wiek
  • więcej
Materiał
  • więcej
Bohater
  • więcej
Kolor

Zabawki do piasku

Zabawa w piasku to jeden z najbardziej kreatywnych sposobów na spędzenie czasu na świeżym powietrzu. Dziecko, które posiada różnorodne zabawki do piasku, może rozwijać swoją wyobraźnię, motorykę oraz funkcje poznawcze. Zabawa w piaskownicy z innymi dziećmi to także doskonała okazja do rozwoju umiejętności społecznych i socjalizacji. W naszej ofercie przygotowaliśmy zabawki do piasku, które aktywnie wspierają rozwój dziecka we wszystkich tych obszarach. Znalazły się tu m.in. zestawy klasycznych zabawek do piasku, a także zestawy dla małych budowniczych, ogrodników oraz sklepikarzy. Oferujemy także akcesoria do zabawy zarówno w piasku, jak i w wodzie, zestawy zabawek silikonowych oraz wiele innych gadżetów umożliwiających angażującą i twórczą zabawę.

Zabawki do piasku – zestawy

W naszej ofercie znajdują się klasyczne zabawki do piasku przygotowane w różnokolorowych zestawach zawierających elementy takie jak wiaderka, łopatki, grabki, sitka oraz foremki w wielu różnych kształtach. Nie brakuje w niej także bardziej rozbudowanych kompletów zabawek dla małych ogrodników, w których poza standardowymi zabawkami do piasku odnaleźć można plastikowe odpowiedniki sprzętów ogrodowych oraz m.in. taczki, konewki oraz doniczki. Poza zabawkami do piasku dla małych fanów ogrodnictwa, w naszej propozycji znalazły się także zestawy przygotowane z myślą o amatorach budownictwa oraz wszystkie gadżety niezbędne do zabawy w sklep, lub lodziarnię.

Zabawki do piasku i wody

W naszym asortymencie odnaleźć można także zabawki do wody i piasku, które z pewnością urozmaicą pobyt dziecka na plaży, zabawę w ogrodowym basenie, a nawet wieczorne kąpiele. W przygotowanej propozycji znalazły się m.in. młynki do piasku i wody, foremki ułatwiające budowanie zamków, statki oraz pływające zwierzątka. Oferujemy także silikonowe zabawki do piasku takie jak wiaderka, foremki i konewki. Dzięki możliwości ich zwijania lub składania zajmują one niewiele miejsca, przez co szczególnie dobrze sprawdzają się podczas wakacyjnych wyjazdów.

Sprawdź, jakie zabawki do piasku znajdziesz w naszej ofercie i wybierz z niej najlepsze gadżety dla twojego malucha.

więcej