Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Dla kogo
Wiek
  • więcej
Wybrane marki
  • więcej
Kolor
Dostępność
Ocena
Cena

Auta

W kategorii tej znajdują się produkty z motywami postaci z serii filmów animowanych dla dzieci pt. „Auta” wytwórni Disney oraz Pixar. Są to różnego typu gadżety, książki, zabawki, odzież i obuwie, jak i różnego typu artykuły do domu czy szkoły.

Kim są postaci z serii „Auta”?

Głównym bohaterem serii „Auta” jest Zygzak McQueen – samochód wyścigowy, który marzy o zostaniu najszybszym pojazdem na świecie. Rywalizuje o ten tytuł z innymi pojazdami, które uważa za gorsze od siebie. Jest arogancki, porywczy, zarozumiały, niemiły, lekkomyślny oraz pełny brawury. Próbuje na każdym kroku wywrzeć na innych wrażenie i podkreślać swoją wyjątkowość. Jego charakter zmienia się w momencie, kiedy inne auta pomagają mu naprawić drogę, którą sam uszkodził.

Zygzak McQueen uczestniczy w wielu fascynujących i niebezpiecznych przygodach. Towarzyszą mu inne pojazdy zamieszkujące w fikcyjnym amerykańskim mieście nazywanym Chłodnicą Górską, m.in. jego narzeczona Sally Carrera, Pan Król, Złomek, Szeryf, Gienia, Maniek, Luigi, Szaruś, Ogórek, Lola, Edek, Roman, Wójt Hudson czy Guido. Każdy z nich ma inną osobowość, liczne zalety, wady oraz słabości.

Produkty z postaciami z filmu „Auta”

W naszym asortymencie można znaleźć wiele produktów z motywem bohaterów serii „Auta”. Do wyboru jest wiele zabawek, np. zabawkowe samochody, pluszaki, zabawki do piasku oraz tory wyścigowe. Można także znaleźć dla swojej pociechy dmuchane balony, gry karciane i planszowe, puzzle czy piłki. W ofercie znajdują się też liczne artykuły szkolne, m.in. plecaki, piórniki, zeszyty, kolorowanki czy wycinanki.

Auta stały się również marką odzieży i wielu innych produktów – koców, prześcieradeł, poszewek na poduszki, ręczników, zestawów sztućców, zegarków, hulajnóg, rowerów, jeździków, namiotów, materaców, deskorolek, koszów na zabawki czy zaproszeń i kartek okolicznościowych.

Przejrzyj naszą ofertę produktów dla młodych fanów serii filmowej „Auta”. Podaruj swojemu dziecku zabawkę czy dowolny gadżet, którego otrzymanie sprawi mu radość.

więcej