Kubuś Puchatek

Filtruj
Kategorie
Wiek
  • więcej
Płeć
Seria
  • więcej
Producent
  • więcej
Cena
Ocena klientów

Kubuś Puchatek

 

Kubuś Puchatek to marka należąca do amerykańskiej wytwórni filmowej Walta Disneya. Powstała w oparciu o twórczość Alana Alexandra Milne, który w 1926 roku opublikował książkę pt. „Kubuś Puchatek”. Wytwórnia Walta Disneya wykupiła prawa do wizerunku Kubusia Puchatka oraz zarejestrowała jego imię jako znak towarowy. Na podstawie przygód Puchatka i jego przyjaciół powstały filmy oraz seriale, a także różnego typu produkty dla dzieci, w tym zabawki i gadżety.

Kim jest Kubuś Puchatek i jego przyjaciele?

Kubuś Puchatek jest pluszowym misiem z ogromnym apetytem, który za swój ulubiony przysmak uznaje miód. Ma wielu wiernych przyjaciół, z którymi lubi spędzać czas i uczestniczyć w zabawnych przygodach. Najbardziej lubi Krzysia i Prosiaczka. Jest sympatyczny, rozważny i pomysłowy, jednak niezbyt inteligentny.

Krzyś to dorastający chłopiec, który wyróżnia się inteligencją i porywczością. Pełni funkcję przewodnika oraz opiekuna jego zwierzęcych przyjaciół ze Stumilowego Lasu. Prosiaczek to postać niezwykle nieśmiała i lękliwa, a jednocześnie spokojna i pracowita. Kłapouchy ma skłonność do zamartwiania się, pesymizmu i melancholii, a zarazem imponuje innym swoją mądrością i przyjacielskim stosunkiem. Tygrysek to postać niezwykle aktywna, zaradna, bystra i z głową pełną pomysłów. Sowa jest mądra i wygadana, królik lojalny, zorganizowany, niecierpliwy oraz pedantyczny, a kangurzyca ciepła i opiekuńcza.

Produkty z wizerunkiem Kubusia Puchatka i jego przyjaciół

W naszym asortymencie można znaleźć wiele produktów z motywem Kubusia Puchatka, Kłapouchego, Tygryska i pozostałych przyjaciół. Na przyjęcie sprawdzą się m.in. papierowe czapeczki, balony, bańki mydlane, stroje, torebki prezentowe, kubeczki czy dekoracje. Wśród produktów szkolnych znajdują się np. piórniki, plecaki, naklejki, kredki, ołówki i książeczki z zadaniami.

Oferta jest także bogata w zabawki i gry, w tym puzzle, bączki, gry planszowe i karciane, figurki, maskotki, klocki, grzechotki czy piłki dmuchane. Można również znaleźć koce, pościele, poszewki, maty edukacyjne, fototapety, koła dmuchane, namioty, rowerki, kaski, rękawiczki czy ochraniacze. Nie brakuje ponadto książek, płyt muzycznych i filmów na DVD z przygodami bohaterów ze Stumilowego Lasu.

Przejrzyj nasz zbiór artykułów z wizerunkiem Kubusia Puchatka i jego przyjaciół. Znajdź wśród nich produkt, który sprawi radość twojemu dziecku.

więcej