Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Zawartość zestawu
  • więcej

Skrzynki i kuferki prezentowe

W naszym asortymencie znajdują się kuferki prezentowe stworzone przez m.in.: Pocztę Upominkową, Eterno, Wedding Dream Shop, Green Touch czy ADM Gifts. Skrzynki z prezentami mogą być wręczane z okazji ważnych uroczystości np. ślubu, rocznic, urodzin, imienin, chrztu czy komunii. Kuferek z prezentami to także oryginalny podarek z okazji świąt, Dnia Kobiet, Dnia Babci czy Dnia Nauczyciela. Takim eleganckim zestawem prezentowym warto również obdarować drugą osobę w ramach podziękowań czy stałej współpracy biznesowej.

Skrzynki z delikatesami na prezent

W skrzynce z delikatesami można znaleźć zestawy kaw w rożnych smakach i aromatach, mieszanki herbat, ziół czy czekolad do picia. Skrzynki słodyczy skrywają m.in.: tabliczki czekolad, krówki, pralinki, żelki, ciastka czy bakalie w czekoladzie. Kuferek prezentowy może zawierać słoiczki z miodem, konfiturami czy syropami. Produkty spożywcze zwykle są opakowane i dobrane kolorystycznie. Skrzynki z delikatesami mogą także zawierać specjały na wielkanocny lub bożonarodzeniowy stół.   

Skrzynki prezentowe dla rodziców i świadków

Istnieje zwyczaj, że podczas wesela Młoda Para dziękuje rodzicom za wychowanie, wsparcie i poświęcony czas. Skrzynki prezentowe dla rodziców mogą być oryginalnym pomysłem na prezent, który jest wręczany podczas uroczystości. W trakcie wesela obdarować można także świadków. Przykładowym pomysłem na prezent dla nich są ozdobne skrzynki na alkohol, z grawerem daty uroczystości i imionami Młodej Pary.

Skrzynki prezentowe drewniane

Podkład skrzynki prezentowej najczęściej zbudowany jest z wełny drzewnej. Na jej dno wkładane jest wypełnienie, a następnie produkty spożywcze, kubki, filiżanki lub artykuły kosmetyczne. Zestaw zazwyczaj zdobi wstążka i celofan. Kuferki mogą być zamykane, w całości wykonane z drewna. Najczęściej grawerowane są na nich krótkie wierszyki, napisy dotyczące święta lub osoby obdarowywanej.

Zapoznaj się z naszym asortymentem kuferków i skrzynek prezentowych i wybierz jedną z nich na wyjątkową okazję.

więcej

Skrzynki i kuferki prezentowe – najczęściej zadawane pytania