Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Nowości
Język
  • więcej
Autor
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej

Liceum i Technikum - lektury, pomoce szkolne

Kategoria ta obejmuje lektury do szkoły średniej – liceum oraz technikum, a także pomoce szkolne z różnych przedmiotów. Są to publikacje, które pozwalają uczniom przygotować się do sprawdzianów oraz egzaminu maturalnego. Można wśród nich znaleźć zarówno książki wydane w twardej, jak i miękkiej oprawie.

Lektury do liceum i technikum

Do wyboru są lektury do szkoły średniej autorstwa wielu znanych pisarzy, w tym Adama Mickiewicza, Bolesława Prusa, Henryka Sienkiewicza, Juliusza Słowackiego, Stefana Żeromskiego, Fiodora Dostojewskiego (autora m.in. Zbrodni i Kary), Elizy Orzeszkowej, Sofoklesa, Władysława Stanisława Reymonta, Williama Szekspira, Zofii Nałkowskiej czy Stanisława Wyspiańskiego.

Niektóre lektury do liceum zostały wzbogacone w biografie autorów oraz opracowania, obejmujące m.in. charakterystykę bohaterów, opis czasu i miejsca akcji, streszczenia, plany wydarzeń, okoliczności powstania utworu czy przykładowe tematy wypracowań.

Pomoce szkolne do liceum i technikum

W naszym asortymencie znajdują się również pomoce szkolne, w tym repetytoria i zbiory zadań do szkoły średniej. Są to publikacje z różnych przedmiotów możliwych do zdawania na maturze, w tym matematyki, języka polskiego, chemii, fizyki, geografii, biologii, wiedzy o społeczeństwie, a także języków obcych – angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego czy rosyjskiego. Książki te ukazały się w ramach różnych serii, m.in. „Teraz Matura”, „Oldschool - Stara Dobra Szkoła”, „Małe Tablice”, „Zdasz.To”, „Dasz Radę!”, „Vademecum”, „Lepsze niż Ściąga!”, „Matura na 100%”, „Nowa Matura”, „Repetytorium Maturzysty”, „Tablice Szkolne” czy „ABC Maturzysty”.

Niektóre pomoce szkolne do szkoły średniej zawierają przykładowe zadania, jakie mogą się pojawić na maturze wraz z rozwiązaniami. Można znaleźć zarówno publikacje obejmujące zakres podstawowy, jak i rozszerzony.

Zapoznaj się z naszym zbiorem lektur i pomocy szkolnych do liceum oraz technikum. Znajdź książkę, która pomoże ci jak najlepiej przygotować się do matury.

więcej

Przygotuj się na nowy rok szkolny!

Przeczytaj więcej!