Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Producent
  • więcej

Zestawy prezentowe

Zestawy delikatesów na prezent przeznaczone są dla wszystkich osób poszukujących elegancko zapakowanego upominku dobrego na każdą okazję. W naszym asortymencie znajduje się szeroki wybór zestawów, od tych zapakowanych w estetyczne pudełka prezentowe, przez różnych rozmiarów, klasyczne kosze prezentowe, aż po najbardziej oryginalne skrzynki i kuferki prezentowe. Na wielu z nich umieszczone zostały, np. w formie graweru, napisy określające okoliczność wręczenia podarunku, np. w dniu babci, mamy, lub walentynek.

Zestawy słodyczy

Oferujemy różnorodne zestawy prezentowe złożone z najbardziej rozpoznawalnych na rynku słodyczy, takich jak batony, lizaki, czekolady, ciastka, cukierki, torciki, ptasie mleczka oraz wielu innych, popularnych rodzajów słodkości. W naszej ofercie odnaleźć można także bardziej wyszukane słodycze, takie jak m.in. oryginalne praliny, czekolady z dodatkową, orientalną nutą smakową, orzechy i bakalie w czekoladzie. Tak skomponowana propozycja daje możliwość wyboru najlepiej pasującego do okoliczności zestawu słodyczy na prezent — zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych.

Zestawy delikatesów

Oferujemy także zestawy upominkowe zawierające najlepsze delikatesy np. owocowe konfitury i powidła, pitne czekolady, wielosmakowe miody, słodkie syropy, trufle w czekoladzie oraz wiele innych. Wśród oferowanych przez nas zestawów prezentowych odnaleźć można także bardziej wytrawne delikatesy takie jak wysokogatunkowe kawy oraz wysokiej jakości herbaty zielone białe, czerwone i czarne, a także różnosmakowe   chrzany oraz inne, niesłodkie dodatki kulinarne. Nasza propozycja zawiera zestawy podarunkowe delikatesów w formie koszy prezentowych, które dobrze sprawdzają się jako prezenty biznesowe oraz zestawy zapakowane w bardziej uniwersalne, gustowne skrzynki i pudełka, które z pewnością zachwycą każdą obdarowywaną nimi osobę.

Sprawdź naszą ofertę zestawów prezentowych i zdecyduj, który z nich najbardziej ucieszy osobę, którą planujesz nim obdarować - mogą być one bowiem dobrym pomysłem np. na Dzień Matki lub Dzień Dziecka.

więcej

Zestawy prezentowe – najczęściej zadawane pytania