Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
Nowości
Język
Autor
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej

Książki do kolorowania i naklejania

Książki do kolorowania i naklejania, dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat, to zbiór najciekawszych i najbardziej atrakcyjnych tytułów, przy których każdy maluch będzie miał szansę spędzić czas w twórczy sposób. W naszej ofercie przygotowaliśmy książeczki do rysowania kredkami, mazakami, farbami a nawet wodą. Do wielu tytułów dołączono także kolorowe naklejki, które urozmaicają powstający rysunek i dodatkowo pobudzają kreatywność maluchów.

Nie brakuje tu także książeczek do wyklejania, wyposażonych w zestawy naklejek, z których, po naniesieniu ich na strony książki, powstają piękne, kolorowe obrazy lub znane dzieciom postaci z bajek. Nasza oferta powstała z myślą zarówno o dzieciach, które dopiero zaczynają swoją przygodę z rysowaniem, jak i tych, które radzą sobie już z bardziej zaawansowanymi wzorami, zawierającymi więcej detali i trudniejszych kształtów.

Książki do kolorowania i naklejania czyli rozwój i edukacja

Kolorowanki i wyklejanki to książeczki, które doskonale znane są wszystkim rodzicom. W końcu to od nich często dziecko rozpoczyna swoją edukację w zakresie pisania. Wypełnianie kolorem wcześniej przygotowanych kształtów rysunku, rozwija zdolności manualne dziecka, jego małą motorykę, koordynację oko - ręka, ćwiczy chwyt i właściwe ułożenie paluszków na kredce, mazaku lub pędzelku oraz rozwija kreatywność np. w zakresie doboru kolorów. Jeśli dodamy do tego fakt, że wiele z dostępnych tytułów dodatkowo uczy dzieci np. drzew, ptaków, dzikich zwierząt i tych domowych, nazw roślin oraz nowych przedmiotów i ich zastosowania, widzimy, że z pozoru banalne kolorowanie i wyklejanie obrazków, w rzeczywistości niesie ze sobą bardzo dużą wartość dla rozwoju i edukacji każdego malucha.

Książki do kolorowania i wyklejania - spotkanie z ulubieńcami każdego dziecka

Nasza propozycja książek do kolorowania oraz książek z naklejkami, to także wiele tytułów, w których każdy maluch odnajdzie swoich ulubionych bohaterów z kreskówek, filmów animowanych, bajek a nawet ulubionych zestawów klocków Lego. Masza i Niedźwiedź, postaci z Krainy Lodu, Spiderman, Kubuś Puchatek, Bambi, Księżniczki Disneya, Lalki Barbie oraz Myszka Minnie to tylko przykłady ulubieńców dzieci, które bez problemu odnajdziesz w naszej ofercie rysowane i wyklejanek.

Sprawdź naszą ofertę książek do rysowania i wyklejania przygotowaną dla dzieci od 3 do 5 roku życia i wybierz z niej tytuł, który najbardziej zachwyci twoje dziecko.

więcej

Książki do kolorowania i naklejania

W tej kategorii znajdują się książki do kolorowania i naklejania dla dzieci. Są to pozycje zaliczane do popularnych serii dla najmłodszych, w tym „Maluch koloruje”, „Akademia malucha” „Maluszkowe zadania”, „Domowa akademia”, „Kolorowanki z grubym obrysem” czy „Moje pierwsze kolorowanki z naklejkami”.

Książki do kolorowania dla dzieci

Do wyboru są liczne książki do kolorowania dla niemowląt i nieco starszych dzieci. Niektóre rysunki można kolorować wodnym flamastrem. Postaci i przedmioty ukryte pod warstwą lakieru ukażą się wtedy na danej stronie, a po wyschnięciu wody znikną. Dzięki temu maluch może wielokrotnie zaczynać zabawę od nowa. Nie trzeba się przy tym obawiać, że w jej trakcie dziecko się pobrudzi.

Książeczki do kolorowania zawierają obrazki w różnym kształcie, np. zwierzątek, owoców, warzyw, liczb, liter, pojazdów czy postaci z bajek. Pozwala to dziecku podczas zabawy lepiej poznawać otaczający świat. Książki do kolorowania dla dwulatków często mają gruby obrys, co ułatwia dzieciom zabawę. Rozwiązanie to pomaga im nie wyjeżdżać poza linię, dlatego rysunki wyglądają znacznie estetyczniej.

Książki z obrazkami do kolorowania często zawierają ćwiczenia, które wspierają rozwój malucha – m.in. motorykę, wyobraźnię, logiczne myślenie, koncentrację, spostrzegawczość czy zdolność kojarzenia. Można ponadto znaleźć książki do kolorowania, w których pod ilustracjami znajduje się zapis tekstowy danego przedmiotu. Stwarza to okazję, aby dziecko poszerzało swój zasób słownictwa.

Książki z naklejkami na niemowląt i dwulatków

Najmłodsze dzieci mogą znaleźć w książeczkach kolorowe naklejki, które należy nakleić w odpowiednim miejscu na stronie. Książki z naklejkami dla niemowląt często zawierają naklejki z postaciami bajkowymi, np. smerfami i królikiem Bingiem.

Sprawdź, jak wiele ciekawych tytułów znajduje się w naszym asortymencie. Znajdź pośród nich publikację, która spodoba się twojemu dziecku i zapewni mu wiele możliwości rozwijającej zabawy.

więcej