Filtruj
Kategorie
Wiek
  • więcej
Płeć
Marka
Cena
Ocena klientów
Producent
  • więcej

Baseny dla dzieci i zabawki do wody

Dostępne w naszym asortymencie baseny oraz zabawki do wody pozwalają dzieciom na radosną i bezpieczną zabawę. Proponujemy produkty wielu znanych marek, w tym Bestway, Intex, Aqua-Speed, Kik, Step2, Bestomi, Jilong, TM Toys, Spin Master czy Big. Są to zabawki i inne akcesoria zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców w różnym wieku.

Stelażowe i dmuchane baseny dla dziecka

Praktyczny, pojemny i estetycznie prezentujący się basen dla dziecka można mieć w swoim ogrodzie. Wystarczy wybrać spośród wielu modeli stelażowych oraz dmuchanych. Powinny one cechować się trwałą i stabilną konstrukcją, a także zapewniać bezpieczne wchodzenie oraz wychodzenie z wody.

W naszej ofercie można znaleźć baseny z drabinką, zjeżdżalnią czy pompą filtrującą. Dmuchane baseny powstają z nietoksycznego, wytrzymałego i wodoszczelnego materiału, np. winylowego. Niejeden z nich może być wykorzystywany do zabawy bez wody, np. po wypełnieniu go wieloma kolorowymi kulkami.

Zabawki do basenu i nie tylko

Zabawa w wodzie może dostarczyć dziecku jeszcze więcej radości, jeżeli będzie miało przy sobie zabawki do basenu. Do wyboru są m.in. dmuchane owoce, kaczuszki i inne zwierzątka, ślizgawki czy piłki. Można zdecydować się zarówno na duże dmuchane zabawki do wody, jak i niewielkich rozmiarów, które bez trudu zmieszczą się w wannie. W ofercie znajdują się również akcesoria do nauki pływania, np. dmuchane materace, fotele czy rękawki. Niektóre zabawki są dostępne w zestawie z koszykiem czy torbą do ich przechowywania i transportu.

Zabawki do wody dla dzieci często są zaprojektowane w motywie znanych filmów animowanych, np. „Psi Patrol”, „Świnka Peppa”, „Angry Birds”, „Kraina Lodu” czy „Auta”. Oprócz dmuchanych produktów nie brakuje tego typu zabawek jak statki, łodzie, czy inne figurki, które utrzymują się na wodzie.

Zapoznaj się z naszym asortymentem basenów i zabawek do basenu. Wybierz dla swojego dziecka produkty, które zapewnią mu wiele chwil przyjemnej, a zarazem bezpiecznej zabawy.

więcej

TOP - najczęściej kupowane baseny i zabawki do wody

TOP
Big, tor wodny AquaPlay
10 Big, tor wodny AquaPlay AquaPlay
5/5
69,99 zł
109,99 zł