Filtruj
Kategorie
Dla kogo
Marka
  • więcej
Kolor
Dostępność
Ocena
Cena
Sprzedawca

Baseny Bestway

W czasie upalnych dni nic chyba nie cieszy bardziej niż wskoczenie do chłodnej i orzeźwiającej wody. Jeśli nie macie czasu ani możliwości, aby udać się na wycieczkę nad morze lub nad jezioro, idealnym zastępstwem są różnego rodzaju ogrodowe baseny, oferowane na przykład przez markę Bestway. Produkty te wykonane zostały z materiałów wysokiej jakości, więc macie pewność, że posłużą Wam podczas wielu letnich wakacji. A jeśli chcecie zapewnić zabawę maluchom bojącym się pluskać w wodzie, w ofercie znajdziecie także dmuchane zbiorniki, które można napełnić piłeczkami. 

Baseny dopasowane do potrzeb każdego

Z racji tego, że Bestway jest niemal kultową marką na rynku basenów ogrodowych, możecie bez obaw zapoznać się z ich bogatą ofertą. Z pewnością każdy znajdzie tu idealny produkt dla siebie — spośród naprawdę wielu modeli możecie wybrać zarówno te niewielkich rozmiarów, przeznaczone dla dzieci, jak i większe, doskonałe do rodzinnych zabaw. W ofercie znajdują się także gotowe zestawy basenowe z wszelkimi dodatkowymi artykułami.

Bardzo ważne, abyście pamiętali o urządzeniach, które są potrzebne do rozstawienia lub użytkowania basenu. Jest to między innymi wydajna pompka elektryczna lub nożna, dodatkowe przykrycie chroniące przed wodę przed zabrudzeniami, jacuzzi, a także pompy z filtrem, które pomogą zachować czystość. Doskonałe uzupełnienie odpoczynku w wodzie stanowią również dmuchane materace, idealne do relaksu w większym basenie. Jeśli zależy Wam na dokładnym kontrolowaniu temperatury wody, warto rozważyć zakup pływającego termometru.

Baseny stelażowe i rozporowe

Przed zakupem swojego wymarzonego basenu zapoznajcie się z ich charakterystyką, aby móc wybrać model idealnie spełniający Wasze oczekiwania. W ofercie Bestway znajdują się przede wszystkim baseny stelażowe i rozporowe. Pierwsze z nich korzystają ze specjalnej konstrukcji zachowującej stabilność, dzięki czemu wytrzymują napór ogromnych ilości wody. Ponadto basen stelażowy ma powłokę wykonaną z wielu warstw, dla jeszcze większej stabilności.

Baseny rozporowe Bestway z pewnością są o wiele lepszą opcją niż ich tradycyjne, dmuchane odpowiedniki. Charakteryzują się o wiele większą i głębszą formą, a co za tym idzie – również zwiększoną pojemnością. Świetnie spełniają swoje zadanie zwłaszcza podczas dziecięcych zabaw. Tym, co z pewnością odróżnia basen rozporowy od stelażowego, jest kształt — w przypadku pierwszego modelu zbiornik przybiera okrągły kształt, formujący się pod wpływem wody. 

więcej