Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Język
Autor
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej

Książki o marketingu

Kategoria książek z zakresu marketingu obejmuje publikacje polskich i zagranicznych autorów, które dotyczą kwestii promocji, produktu, jego sprzedaży i obsługi posprzedażowej. Wśród nich znajdują się także pozycje o PR (public relations), które ułatwiają firmom i osobom kreowanie w odpowiedni sposób wizerunku marki zarówno na zewnątrz, jak i w środowisku wewnętrznym. Za ich pomocą można opracować strategię marketingową przedsiębiorstwa, dobrać odpowiednie nośniki reklamowe, które okażą się najskuteczniejsze w przypadku danego produktu.

Marketing dla początkujących

Książki o marketingu kierowane są do osób, które studiują ten kierunek na uczelniach wyższych, ale i do praktyków zajmujących się wizerunkiem firmy w otoczeniu, utrzymywaniem z nim pozytywnych relacji czy projektowaniem kampanii reklamowych. Jak sprzedawać skutecznie? Jakie formy reklamy stosować w przypadku produktów i usług, aby dowiedziały się o nich osoby z tak zwanej grupy docelowej? To tylko przykładowe pytania, na które odpowiedzi uzyskamy dzięki  publikacjom z tej tematyki.

Tak zwaną „biblią” światowego marketingu jest książka napisana przez Philipa Kotlera – Marketing. Co pewien czas ukazują się jej uaktualnione wydania, które zawierają informacje o najnowszych technikach sprzedażowych, trendach i nowych formach reklamy, m.in. w sieci.

Marketing w internecie

Pojęcia SEO i SEM, social mediów czy też storytellingu staną się bardziej zrozumiałe dla czytelnika dzięki książkom o marketingu. Dzięki nim można dowiedzieć się, jak pozycjonować stronę w Google, jak reklamować się na Facebooku i projektować skuteczne przekazy reklamowe.

Chcecie wiedzieć, jak budować silną markę? Jak zrozumieć klienta i odpowiadać na jego potrzeby? A może Twoim celem jest testowanie różnych strategii marketingowych? Sięgnij po książki o handlu i marketingu, dotyczące public relations i działań w sieci na rzecz marki, produktu, usługi czy firmy, by zrozumieć, jakie mechanizmy rządzą marketingiem.

Oprócz nich, w naszej ofercie znajdują się również m.in. ksiązki o zarządzaniu oraz o finansach i księgowości, oraz szereg innych, specjalistycznych pozycji.

więcej