Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Twoje środki
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
Nowości
Oprawa
Autor
  • więcej
Język
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej
Sposób dostawy (oferta empik)
  • więcej

Książki o marketingu

Kategoria książek z zakresu marketingu obejmuje publikacje polskich i zagranicznych autorów, które dotyczą kwestii promocji, produktu, jego sprzedaży i obsługi posprzedażowej. Wśród nich znajdują się także pozycje o PR (public relations), które ułatwiają firmom i osobom kreowanie w odpowiedni sposób wizerunku marki zarówno na zewnątrz, jak i w środowisku wewnętrznym. Za ich pomocą można opracować strategię marketingową przedsiębiorstwa, dobrać odpowiednie nośniki reklamowe, które okażą się najskuteczniejsze w przypadku danego produktu.

Marketing dla początkujących

Książki o marketingu kierowane są do osób, które studiują ten kierunek na uczelniach wyższych, ale i do praktyków zajmujących się wizerunkiem firmy w otoczeniu, utrzymywaniem z nim pozytywnych relacji czy projektowaniem kampanii reklamowych. Jak sprzedawać skutecznie? Jakie formy reklamy stosować w przypadku produktów i usług, aby dowiedziały się o nich osoby z tak zwanej grupy docelowej? To tylko przykładowe pytania, na które odpowiedzi uzyskamy dzięki  publikacjom z tej tematyki.

Tak zwaną „biblią” światowego marketingu jest książka napisana przez Philipa Kotlera – Marketing. Co pewien czas ukazują się jej uaktualnione wydania, które zawierają informacje o najnowszych technikach sprzedażowych, trendach i nowych formach reklamy, m.in. w sieci.

Marketing w internecie

Pojęcia SEO i SEM, social mediów czy też storytellingu staną się bardziej zrozumiałe dla czytelnika dzięki książkom o marketingu. Dzięki nim można dowiedzieć się, jak pozycjonować stronę w Google, jak reklamować się na Facebooku i projektować skuteczne przekazy reklamowe.

Chcecie wiedzieć, jak budować silną markę? Jak zrozumieć klienta i odpowiadać na jego potrzeby? A może Twoim celem jest testowanie różnych strategii marketingowych? Sięgnij po książki o handlu i marketingu, dotyczące public relations i działań w sieci na rzecz marki, produktu, usługi czy firmy, by zrozumieć, jakie mechanizmy rządzą marketingiem.

Oprócz nich, w naszej ofercie znajdują się również m.in. ksiązki o zarządzaniu oraz o finansach i księgowości, oraz szereg innych, specjalistycznych pozycji.

więcej
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.