Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Język
Autor
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej

Książki o finansach, księgowości i bankowości

Finanse to szereg czynności związanych z pieniędzmi. Obejmuje ich gromadzenie, przechowywanie oraz rozporządzanie. Finanse można podzielić na np. bankowe, publiczne, oraz prywatne i głównie na tym ostatnim sektorze skupiają się książki o finansach.  

Książki o finansach 

Dostępne publikacje nie są przeznaczone jedynie dla osób z wykształceniem ekonomicznym, mogą po nie sięgnąć również Ci, którzy pragną zacząć inwestować, zdobyć podstawową wiedzę finansową oraz dowiedzieć się, jak należy dysponować finansami prywatnymi. Dzięki odpowiednim pozycjom można poznać sposób na szybsze spłacenie kredytu, skuteczne metody oszczędzania i rozplanowania wydatków oraz dowiedzieć się, jakie są źródła zaistniałych problemów finansowych. Książki o finansach związane z prowadzeniem księgowości pomagają zrozumieć problematykę płynności finansowej oraz zyskać przydatne informacje, które sprawdzą się w zarządzaniu zasobami w małych i średnich firmach.  

Finanse – książki, które wyjaśniają pojęcia z zakresu ekonomii 

Dostępne książki to skarbnica wiedzy na temat różnych zjawisk w ekonomii. W tej kategorii znajdują się podręczniki, które wyjaśniają pojęcie np. Bitcoinów oraz umiejętnie wprowadzą każdego na rynek inwestycyjny. Brak wiedzy może negatywnie odbić się na portfelu osoby, która postanawia rozpocząć ulokowanie środków finansowych w akcjach spółek, dlatego poznanie możliwości oraz ryzyka, jakie wiążą się z wejściem na giełdę, zdaje się być obowiązkowym punktem.  

Bankowość – książki 

Publikacje związane z tematem bankowości pomagają zrozumieć zmiany, które dokonały się w systemie finansowym i są efektem rozwoju technologii oraz modyfikacji w obrębie organizacji banków. Publikacje przedstawiają tendencje oraz zjawiska, które występują w Polsce oraz szerzej, a także w Europie i na świecie. Pozycje te zawierają szeroki przegląd problematyki bankowej, są odpowiednie dla pracowników tych placówek oraz studentów, którzy studiują finanse.  

Książki, po które sięgniesz, mogą okazać się niezastąpionym źródłem wiedzy na temat budżetu, prawa finansowego oraz finansów międzynarodowych i wielu więcej pojęć związanych z pieniędzmi, bankowością i księgowością. 

więcej