Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępność
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Język
Autor
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej

Książki medyczne

Medycyna jest obszerną dziedziną wiedzy, a książki o chorobach i sposobach ich diagnozowania czy leczenia mogą być przydatne dla każdego. Odpowiedzą one m.in. na pytania: jakie są objawy typowych dolegliwości albo jak zmienić swój styl życia na taki, który będzie sprzyjał zachowaniu zdrowia. Prezentujemy również bogatą ofertę podręczników medycznych, przydatnych studentom kierunków lekarskich i pielęgniarskich w Polsce.

Dla studentów studiów medycznych

Kształcisz się na lekarza, pielęgniarkę czy farmaceutę? To tylko niektóre przykłady kierunków studiów, podczas których sięgniesz po podręczniki o medycynie. Ucz się tego, jak funkcjonują poszczególne organy w Twoim ciele, jak działa Twój mózg, serce, nerki czy wątroba. Dowiedz się, jak przekazywane są impulsy nerwowe i jakie reakcje zachodzą w ludzkim organizmie. Książki do anatomii przydadzą się studentom już w pierwszych semestrach nauki na uczelniach medycznych.

Z pozycji o neurobiologii korzystają przyszli neurolodzy i neurochirurdzy, znajdują się w nich także ciekawe zagadnienia z dziedziny neurologopedii. Książki z tego zakresu cieszą się w ostatnich latach niesłabnącą popularnością zwłaszcza wśród nauczycieli.

Nie tylko Twoje zdrowie znajduje się zatem w centrum zainteresowania książek o medycynie – w naszej ofercie znajdziesz interesujące pozycje i podręczniki medyczne dla przyszłych weterynarzy.

Książki medyczne dla każdego czytelnika

Chorujesz na astmę albo alergię? Ktoś bliski cierpi na chorobę wieńcową albo nowotworową? Chcesz dowiedzieć się więcej o danym schorzeniu? Książki o medycynie pozwolą Ci zrozumieć mechanizmy zachorowań, które dotykają ludzi w różnym wieku. Ułatwią rozpoznanie pierwszych objawów i pozwolą Ci poznać drogi dostępnego leczenia.

Medycyna jest dziedziną wiedzy, która ulega dynamicznym zmianom – cały czas pojawiają się nowe leki, nowe sposoby leczenia i diagnostyki, które pomagają pacjentom. Bądź na bieżąco dzięki aktualnym pozycjom książkom.

Jeśli chcesz zgłębiać wiedzę również w innych dziedzinach, sprawdź również jakie niezwykle ciekawe książki o chemii, technice i inżynierii, czy pozycje o fizyce i astronomii mamy w naszej ofercie.

więcej