Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Twoje środki
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
Oprawa
Autor
  • więcej
Język
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej
Sposób dostawy (oferta empik)
  • więcej

Książki o ekonomii

Prowadzisz własny biznes? A może właśnie nosisz się z zamiarem otwarcia działalności gospodarczej, ale brakuje Ci odpowiedniej wiedzy? Chcesz wypromować markę swojej firmy lub jej produktów i usług? A może masz ochotę wzmocnić jej pozytywny wizerunek? Zdobądź wiadomości, które pozwolą Ci rozwinąć skrzydła w dziedzinie biznesu i osiągnąć założone cele. Umożliwią Ci to zgromadzone na tej stronie książki o ekonomii.

Ekonomia dla początkujących i zaawansowanych

Chcesz dowiedzieć się, jak funkcjonuje polski i światowy biznes? Jakie są powiązania pomiędzy poszczególnymi gałęziami gospodarki, jakie podatki muszą płacić przedsiębiorcy i osoby fizyczne oraz czym jest Produkt Krajowy Brutto? Książki o ekonomii dla początkujących pozwolą Ci znaleźć odpowiedzi na te i inne nurtujące Cię pytania. W wyczerpujący sposób opisują różne gałęzie interdyscyplinarnej nauki, jaką jest ekonomia.

Dla studentów i uczniów szkół średnich oferujemy popularne podręczniki do ekonomii. Sięgnij po książki o makroekonomii autorstwa polskich lub zagranicznych ekspertów z tej dziedziny i poznaj podstawy ekonomii w mniejszej i większej skali. Są one napisane prostym, zrozumiałym dla każdego językiem.

Książki o podstawach ekonomii pozwolą Ci zrozumieć prawo popytu i podaży, strukturę rynku i zasady zawierania transakcji rynkowych, nauczą Cię także podstaw inwestowania. Z czasem, dzięki oferowanym przez nas pozycjom o finansach i o ekonomii, będziesz mógł rozszerzać swoją wiedzę w tym zakresie.

Dla inwestorów giełdowych i nie tylko

Chcesz wiedzieć, czym kierować się przy podejmowaniu decyzji zakupowych, nie tylko na co dzień, ale może przede wszystkim podczas wybierania walorów inwestycyjnych? Książki o giełdzie Ci w tym pomogą. Będą one podstawą do kształtowania Twoich strategii podczas wyboru akcji i obligacji, w które będziesz chciał inwestować posiadane środki. Przybliżą tematykę analizy strategicznej czy interpretowania wskaźników giełdowych. To cenna, żeby nie powiedzieć bezcenna wiedza zarówno dla początkujących inwestorów, którzy dopiero otwierają swój rachunek maklerski, jak i dla tych, którzy pierwsze doświadczenia w tym zakresie mają już za sobą.

Książki o ekonomii, o finansach, dla początkujących, podręczniki do nauki inwestowania czy książki o giełdzie? Wybierz, czego potrzebujesz.

więcej
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.