Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Kolor

Zestawy kreatywne dla dzieci

Zestawy kreatywne dla dzieci pomagają rozwinąć zdolności manualne, jak na przykład koordynacja ruchowa oraz wyobraźnia przestrzenna. Dzięki temu są jednym z pomysłów na spędzenie wolnego czasu zarówno z chłopcem, jak i dziewczynką oraz sposobem na naukę podczas zabawy. Różnorodność oferty sprawia, że wybierając zestaw kreatywny dla dziecka można na przykład kierować się zainteresowaniami, ulubionymi postaciami z bajek czy kolorystyką. 

Rodzaje zestawów kreatywnych dla najmłodszych

W naszej ofercie posiadamy zestawy kreatywne dedykowane dla chłopców, jak na przykład zestaw kreatywne Hot Wheels z terenowym monster truckiem, do złożenia bez użycia nożyczek i kleju. W sprzedaży można znaleźć również, między innymi zestaw kreatywny do zabawy w małego czarodzieja inspirowany postacią Harry'ego Pottera. Zabawka dla dziewczynek dziewczynek to na przykład zestaw kreatywny Barbie, w którym do samodzielnego wykonania jest łapacz snów lub zestaw inspirowany salonem fryzjerskim. Dzięki niemu dzieci mogą tworzyć różne stylizacje na własnych włosach za pomocą kolorowych doczepów, wstążek czy kolorowego sprayu do włosów. W sprzedaży dostępne są także koraliki do zgrzewania, dzięki którym, z pomocą dołączonych szablonów, można ułożyć kolorowy obrazek, a następnie zaprawić go, dzięki czemu pod wpływem temperatury koraliki połączą się, tworząc małe dzieło sztuki. W naszej ofercie posiadamy także zestaw mały hobbista, w którym dziecko znajdzie różnorodne akcesoria pozwalające rozwijać jego artystyczne pasje, jak na przykład, kredki świecowe, mazaki, farby akwarelowe, arkusze papierów, paletę do mieszania kolorów i kleje.

Kreatywne zestawy plastyczne dla dzieci

W sprzedaży dostępne są również zestawy kreatywne plastyczne dla dzieci, między innymi takie, które pozwalają stworzyć obrazek za pomocą papierowych sznurków ozdobnych. Posiadamy także zestawy kreatywne z rysikami do wydrapywania kolorowych rysunków na specjalnych, czarnych stronach. Wśród kreatywnych zestawów dostępne są również masy plastyczne, takie jak na przykład jak ciastolina czy modelina wraz z potrzebnymi akcesoriami jak choćby foremki umożliwiające tworzenie przeróżnych kształtów. 

Zestawy kreatywne dla dzieci posiadają oznaczenia, które ułatwiają dobranie odpowiedniego poziomu trudności zestawu kreatywnego do wieku dziecka. W sprzedaży dostępne są zarówno zestawy kreatywne dla początkujących oraz bardziej zaawansowanych artystów. Posiadamy zestawy kreatywne dla dzieci w różnym przedziale wiekowym – zarówno dla dwu i trzyletnich maluchów, jak i dla starszaków.

Zestaw kreatywny może być jednym z pomysłów na prezent dla dziecka na przykład z okazji urodzin lub świąt. Zobacz naszą ofertę i sprawdź czy znajdziesz zestaw kreatywny, który może spodobać się Twojemu dziecku.  

więcej