Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Twoje środki
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
Nowości
Język
Autor
  • więcej
Oprawa
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej
Sposób dostawy (oferta empik)
  • więcej

Poradniki: rodzina i związki

W tej kategorii zebraliśmy poradniki życiowe, których tematyka dotyczy szeroko rozumianych problemów w rodzinie czy związku, a także prawidłowego budowania relacji czy dobrego wychowania dzieci. To książki, które podpowiadają, jaki kierunek warto obrać w danej sytuacji, a także pomagają radzić sobie z mniejszymi lub większymi niepowodzeniami.

Poradniki dla rodziców

Pierwsze dziecko może być zarówno największym skarbem swoich rodziców, jak i powodem, dla którego w ich głowach pojawia się wiele znaków zapytania. Co zrobić, gdy nie chce przestać płakać? Jak przygotować się na nadejście malucha? Poradniki dla przyszłych rodziców odpowiadają na te i setki innych pytań, pomagając oswoić się z nową sytuacją.

Kłopoty oraz wątpliwości mogą pojawiać się przy kolejnych dzieciach, a także na każdym etapie ich rozwoju. Dlatego też w naszej ofercie znalazły się poradniki wychowawcze traktujące nie tylko o niemowlętach, ale również kilkulatkach, wczesnych nastolatkach oraz młodych dorosłych. Szczególnej uwadze polecamy książki Adele Faber, Elaine Mazlish, Carli Naumburg oraz Joanny Jaskółki. Ich poradniki rozmów z nastolatkami czy o wychowaniu małych dzieci wyjaśniają między innymi zalety rodzicielstwa bliskości, a także przypominają, jak istotną rolę w kontaktach z podopiecznym pełni właściwa komunikacja.

Poradniki związkowe

Chwilowy zanik zrozumienia między partnerami, coraz więcej małżeńskich nieporozumień czy rosnąca frustracja związana z samotnością to zaledwie początek listy kłopotów natury miłosnej, w których od lat wspierają ludzi poradniki związkowe. Gdy komplementy i miłe słowa, tak często pojawiające się na początku bycia razem coraz częściej ustępują miejsca irytacji, wiele osób zastanawia się, dlaczego tak jest – i przede wszystkim, czy tak być musi.

Napisane lekkim, przystępnym językiem poradniki dla par autorstwa Sherry Argov, Stefanie Stahl czy Michaliny Wisłockiej pomogły już niejednemu małżeństwu, kochankom i partnerom w dotarciu do siebie nawzajem. Warto sięgać po poradniki o związkach, gdy samodzielne starania odbudowy bądź naprawy relacji nie skutkują, a także podczas wspólnych poszukiwań nowych seksualnych wrażeń.

Przejrzyj polecane przez nas poradniki dla rodziców lub poradniki dla par i znajdź odpowiedzi na nurtujące cię pytania!

więcej

Poradniki związkowe i dla rodziców - najczęściej zadawane pytania