Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Nowości
Autor
  • więcej
Wydawca
Seria

Podręczniki do Wiedzy o Społeczeństwie do 2 klasy liceum i technikum

Na tej stronie znajdują się podręczniki do wiedzy o społeczeństwie do 2 klasy liceum i technikum, które zawierają tematy wynikające z aktualnie obowiązującej podstawy programowej. Poza nimi znalazły się tu także karty pracy ułatwiające naukę zagadnień omawianych w podręcznikach oraz Maturalne karty pracy, które wspierają uczniów w procesie przygotowania do egzaminu dojrzałości z WOS.

Podręczniki do WOSu do 2 klasy szkoły średniej

Książki do wiedzy o społeczeństwie klasa 2 liceum i technikum zakres podstawowy przybliżają uczniom tematy z zakresu socjologii, nauk o polityce, nauk prawnych oraz elementów nauk m.in. o mediach, psychologii oraz administracji publicznej. Z kolei tematy zawarte w podręcznikach do WOS w zakresie rozszerzonym dodatkowo są syntezą zagadnień z zakresu socjologii, nauk o poznaniu i komunikacji społecznej, psychologii, etnologii oraz kulturoznawstwa. Tematy zawarte w podręcznikach opracowane zostały z wykorzystaniem atrakcyjnych ikonografik, zdjęć i ilustracji, które mają zachęcać uczniów do samodzielnego zgłębiania zawartych w podręcznikach tematów i poszukiwania nowych źródeł informacji.

Maturalne karty pracy do Wiedzy o Społeczeństwie

W naszej ofercie odnaleźć można między innymi podręcznik do 2 klasy LO i technikum W centrum uwagi, dostępny w zakresie podstawowym i rozszerzonym, oraz uzupełniające go Maturalne karty pracy. Ich celem jest m.in. kształcenie przedmiotowych umiejętności, takich jak praca z tekstem źródłowym i danymi statystycznymi oraz pomoc w procesie przygotowania do egzaminu dojrzałości. Dodatkowo dzięki licznym przykładom wskazują one sposób rozwiązywania zadań maturalnych oraz najskuteczniejsze strategie wykonywania poleceń, które często pojawiają się na maturze. Maturalne karty pracy wspierają także przekrojową powtórkę materiału, a samo rozwiązywanie testów pomaga w utrwaleniu wiadomości.

Sprawdź jakie podręczniki do wiedzy o społeczeństwie znajdziesz w naszej ofercie książek do 2 klasy liceum i technikum i wybierz właściwe tytuły, które pomogą poszerzyć wiedzę.

więcej

Przygotuj się na nowy rok szkolny!

Przeczytaj więcej!