Little Dutch - zabawki, akcesoria

Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu

Marka Little Dutch

W naszym asortymencie znajdują się akcesoria Little Dutch dla niemowląt i starszych dzieci. Wśród nich są m.in. zabawki edukacyjne, grzechotki, zawieszki interaktywne do wózka lub fotelika, naklejki, lalki czy gry.

Marka Little Dutch

Twórcą zabawek Little Dutch jest holenderska firma z rodzinnymi tradycjami. Założyło ją małżeństwo, które tworzy akcesoria dla dzieci i ich rodziców. Głównym motywem marki jest rodzinna miłość i relacje, ale także estetyka i jakość, co znajduje odbicie w charakterystycznym designie produktów. Dzięki produktom Little Dutch maluch może zdobywać nowe umiejętności, obserwować świat, eksperymentować, poszerzać wiedzę i rozwijać wyobraźnię.

Little Dutch – akcesoria dla dzieci

Akcesoria Little Dutch są przeznaczone do zabawy i wspomagania edukacji dziecka od pierwszych miesięcy życia. Wśród nich znajdują się funkcjonalne dodatki do pokoju lub sypialni np. naklejki dekoracyjne czy karuzele do łóżeczek. Little Dutch to także producent otulaczy, śpiworków do spania, mat aktywizujących, pchaczy, plecaków, dywanów, szlafroków, ręczników czy ubranek.

W asortymencie Little Dutch znajdują się zabawki, wspomagające rozwój sensoryczny, motorykę najmłodszych oraz naśladowanie różnych czynności. To np. stolik edukacyjny z różnymi elementami, drewniana kuchnia, toaletka czy warsztat z narzędziami.

Little Dutch – zabawki z różnych materiałów

Wśród produktów Little Dutch znajdują się zabawki drewniane lub wykonane z miękkich tkanin i tworzyw. Wszystkie produkty są bezpieczne, co potwierdzają przyznane im certyfikaty, np. Oeko-tex czy FSC.

Zabawki dla dzieci Little Dutch można łatwo dostosować do wieku swojej pociechy. Dla niemowląt powstały m.in. grzechotki i piszczałki, miękkie książeczki, kostki czy trójkąty aktywizujące. W nauce chodzenia pomagają pchacze, akcesoria do ciągnięcia i pojazdy. W kolejnych latach życia można wręczyć maluchowi cymbałki, przebijaki, układanki, ekspres do kawy, zestaw lekarza lub majsterkowicza czy deskę do krojenia warzyw.

Lalki Little Dutch powstają z miękkiego i przyjemnego w dotyku materiału. Mają imiona, m.in. Evi, Julia, Ella czy Anna. Akcesoriami dla lalek są najczęściej wózki i łóżeczka.

Porównaj dostępne w naszym asortymencie zabawki i akcesoria firmy Little Dutch. Znajdź wśród nich pomysł na prezent dla swojej pociechy.

 

więcej