Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej

Zabawki Vtech

Vtech to jeden z największych na świecie dostawców elektronicznych zabawek edukacyjnych dla dzieci w wieku od 6 miesiąca życia. Firma dystrybuuje zabawki, które uczą poprzez zabawę. Łączą innowacyjne rozwiązania, funkcjonalność i nowoczesny design.

Vtech – zabawki interaktywne

W asortymencie marki Vtech znajdują się interaktywne zabawki w postaci zwierząt, np. misia, gąsieniczki czy pieska. Za ich pomocą najmłodsi mogą bawić się w odgrywanie różnych ról. Dzięki wbudowanej baterii wiele z zabawek Vtech potrafi się przemieszczać, a także wykonywać różne inne czynności, np. mrugać, świecić, merdać ogonkiem, zataczać koła, odgrywać melodie, wypowiadać słowa w języku polskim i angielskim, a także wydawać charakterystyczne dźwięki.

Wśród produktów Vtech są zabawki edukacyjne, które uczą najmłodszych liczyć czy nazywać kształty i kolory. Mogą oni również lepiej poznawać otaczający świat, poszerzać zakres słownictwa, a także rozwijać wyobraźnię i zdolności motoryczne.

Zestawy pojazdów Vtech

Zabawki Vtech to również zestawy pojazdów, takie jak np. remiza strażacka, autotransporter czy garaż. Samochody przyjmują formę elektronicznych zabawek, które odgrywają wesołe melodie i uczą dzieci zasad bezpiecznego poruszania się po drogach. Najmłodsi w trakcie zabawy poznają funkcje różnych pojazdów specjalnych, wyruszają na akcje ratunkowe czy uczestniczą w samochodowych wyścigach.

Interaktywne słowniki i tablety Vtech

Tablety Vtech to zabawki, za pomocą których dzieci mogą grać w gry edukacyjne. Podczas zabawy uczą się rozpoznawać kolory, figury geometryczne, liczby, litery czy różne emocje. W asortymencie Vtech znajdują się też interaktywne słowniki, dzięki którym najmłodsi poznają zwierzęta, rośliny, pojazdy i słownictwo, a także dowiadują się wielu ciekawostek o świecie.

Zapoznaj się z naszym asortymentem zabawek Vtech i znajdź wymarzony produkt dla twojego dziecka.

więcej