Filtruj
Kategorie
Twoje środki
Empik Premium
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Producent
  • więcej
Kolor

Zestaw do robienia biżuterii dla dzieci

Zestaw do robienia biżuterii dla dzieci to świetny pomysł na rozpoczęcie przygody z własnoręcznie robionymi bransoletkami, wisiorkami czy kolczykami. Samodzielne wykonywanie biżuterii to jeden z wielu sposobów doskonalenia zdolności manualnych. Pomaga to rozwijać kreatywność, odkrywać nowe pasje i zainteresowania dzieci oraz młodzieży.

Co zawierają zestawy do robienia biżuterii?

Każdy zestaw jest inny, ale najczęściej można znaleźć w nim koraliki, sznureczki, kółeczka, tasiemki, łańcuszki, wstążki czy zawieszki, które pozwolą na zrobienie różnego rodzaju biżuterii. Warto zapoznać się ze sprawdzonymi markami, które są dostępne w sprzedaży, m.in. Make It Real, Clementoni, Janod czy Buki France, ponieważ posiadają bardzo zróżnicowane pakiety do tworzenia bransoletek, łańcuszków czy kolczyków.

Na co trzeba zwrócić uwagę przez zakupem zestawu do robienia biżuterii?

Przy wyborze gotowego zestawu trzeba przede wszystkim zwrócić uwagę na ogólny aspekt wizualny. To znaczy kolory, kształty i materiały, ponieważ z tych akcesoriów i gadżetów będzie robiona biżuteria. Ponadto ważna jest liczba elementów w zestawie, ile jest tzw. baz, czyli sznurków czy tasiemek, na które będą nawlekane lub wiązane koraliki, charmsy lub inne ozdoby.

Zestaw do tworzenia biżuterii – dla kogo?

Ze względu na dużą liczbę małych elementów, które przypadkowo mogą zostać połknięte np. przez małe dziecko, koniecznie trzeba zwrócić uwagę na oznaczenie wiekowe umieszczone na pudełku zestawu.

Zestaw do tworzenia biżuterii doskonale sprawdzi się również jako prezent, m.in. dla nastolatki, koleżanki, siostry czy mamy. Dzięki temu w prosty sposób będzie można stworzyć unikatowe dodatki, bransoletki i naszyjniki, które dopełnią każdą stylizację. Tworzenie własnej biżuterii to kreatywny sposób na spędzenie wolnego czasu przy jednoczesnym rozwijaniu kreatywności i zdolności manualnych.

Sprawdź naszą bogatą ofertę biżuterii i zestawów do robienia biżuterii wielu sprawdzonych marek. Zobacz i wybierz dla siebie lub bliskiej ci osoby odpowiedni zestaw.

 

więcej

Biżuteria dla dzieci DIY – najczęściej zadawane pytania