Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Kolor
Moc urządzenia
  • więcej
Funkcje dodatkowe
  • więcej
Wysokość produktu (cm)
Szerokość produktu (cm)
Głębokość produktu (cm)
Pojemność piekarnika w l
  • więcej

Mini piekarniki

Małe kuchnie charakteryzują się niezbyt dużą powierzchnią użytkową, dlatego należy dobrze przemyśleć rozkład niezbędnych sprzętów. Jeżeli nie używamy na co dzień piekarnika, warto wybrać mini piekarnik, który pozwala zaoszczędzić sporo cennego miejsca, gdy jest nieużywany. To bardzo praktyczne i wygodne urządzenie, które można wykorzystać do przygotowania ciast, frytek, czy pizzy, zatem niczym nie różni się od klasycznego piekarnika. 

Jak wybrać najlepszy mini piekarnik?

Elektryczne piekarniki wolnostojące można bez problemu przemieszczać. Nie nagrzewają się z zewnątrz, tym samym niwelując ryzyko poparzenia się. Ich pojemność zazwyczaj wynosi od 8 do 42 litrów. Zdecydowana większość mini piekarników została wyposażona w dolną i górną grzałkę oraz timer, a zakres ich temperatury wynosi zwykle od 60 do 250°C. Podczas zakupu należy zwrócić uwagę na moc oraz funkcjonalność. Dodatkowe akcesoria, takie jak ruszt, blacha, czy szczypce to niezbędniki podczas przygotowywania ulubionych potraw.

Dodatkowe opcje dla wymagających

Podczas wyboru mini piekarnika ważne są techniczne parametry urządzenia oraz dodatkowe opcje. Piekarnik połączony z mikrofalą to sprzęt 2w1, który będzie pomocny w oszczędzaniu miejsca. Termoobieg pozwoli na szybsze i dokładniejsze pieczenie. Przydatna może okazać się również funkcja grilla, możliwość wypiekania chleba i pizzy, termosonda do kontrolowania temperatury oraz obrotowy rożen.

Elektryczny mini piekarnik ułatwi urządzenie kuchni w małym mieszkaniu lub stanie się dobrym uzupełnieniem w restauracji, gdy trzeba obsłużyć sporą liczbę gości. Istotny jest również design urządzenia, bardziej klasyczne modele wpasują się do kuchni retro, a te o bardziej nowoczesnym wyglądzie do oryginalnego wystroju wnętrz.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz mini piekarnik, które ułatwi Ci codzienne gotowanie.

więcej