Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępność
Sprzedawca
  • więcej
Kolor
Stara klasa energetyczna
Nowa klasa energetyczna
Wysokość produktu (cm)
Szerokość produktu (cm)
Głębokość produktu (cm)

Pralki

Wybór pralki do zabudowy dyktowany jest chęcią zyskania przestrzeni w łazience. Nie oznacza jednocześnie odejścia od funkcjonalności tradycyjnych urządzeń. W naszej ofercie znajdują się modele Bosch, Whirlpool, Electrolux i innych producentów.

Standardowe i małe pralki do zabudowy

Pralki do zabudowy, jeśli chodzi o funkcjonalność, w niczym nie różnią się od tradycyjnych pralek. W przypadku wyboru pralki do zabudowy ograniczać będzie nas tylko jedna rzecz – sposób ładowania, który w tym przypadku zawsze będzie odbywał się od frontu. Modele z głębokością 45 cm, slim oraz wąskie sprawdzają się w łazienkach o niestandardowych rozmiarach.

Zaletą zabudowy jest z pewnością możliwość ujednolicenia designu pomieszczenia poprzez umieszczenie pralki pod blatem. Niektórzy decydują się nawet na całkowite schowanie jej wewnątrz mebli łazienkowych. Takie rozwiązanie sprawi, że pomieszczenie optycznie powiększy swój rozmiar, a samo urządzenie nie będzie gorsze od zwykłych modeli.

Funkcjonalne pralki do zabudowy

Pralki do zabudowy pozwalają na kontrolowanie parametrów prania takich jak pobór wody i cykl. System Fuzzy Logic dostosowuje zużycie wody czy prądu do ilości wsadu. Maksymalny załadunek względem wybranego programu wyłapie z kolei funkcja Max Load, zapobiegająca przeładowaniu. Oczywistością jest także ochrona przed skokami napięcia.

Inne technologie wykorzystywane przez producentów pralek do zabudowy z naszej oferty dotyczą efektów prania. Dzięki Aqua Fusion detergenty są w całości wypłukiwane, co zapobiega utratom proszku i wpływa na efektywność prania. Fresh Care pozwala z kolei na zachowanie świeżości ubrań dzięki delikatnemu wirowaniu po zakończonym programie.

Niezależnie od podjęcia decyzji o nabyciu AGD do zabudowy lub standardowego rozwiązania, trzeba pamiętać również o klasie energetycznej pralki. Te, które będą najbardziej energooszczędne, posiadają oznaczenie A++. Im bliżej początku alfabetu, tym większa oszczędność na rachunkach za prąd.

Zobacz naszą ofertę pralek zabudowy i wybierz model, który będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy.

więcej

Pralki do zabudowy – najczęściej zadawane pytania