Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Kolor
Nowa klasa energetyczna
  • więcej
Stara klasa energetyczna
Klasa klimatyczna
Położenie zamrażarki
Pojemność chłodziarki
  • więcej
Pojemność zamrażarki
  • więcej
Funkcje dodatkowe
  • więcej
Montaż drzwi
System no frost
Poziom hałasu w dB
  • więcej
Wysokość produktu (cm)
Szerokość produktu (cm)
Głębokość produktu (cm)

Lodówki

Lodówka wolnostojąca daje spore możliwości aranżacyjne kuchni oraz aneksu kuchennego. W przypadku niewielkich pomieszczeń w kształcie litery L możliwe jest postawienie jej na prostopadłej ścianie, a przy zabudowie wzdłuż jednej ściany – umieszczenie w dowolnym miejscu, które najbardziej odpowiada mieszkańcom. W naszej ofercie dostępne są urządzenia o różnych wymiarach, pojemnościach oraz funkcjonalności.
Klasyczne lodówki wolnostojące

Tradycyjne lodówki charakteryzuje pionowy układ, w którym zamrażalnik znajduje się pod lub nad chłodziarką. Pomimo klasycznej konstrukcji modele te są wyposażone w wiele nowoczesnych funkcji, takich jak chroniąca przed osadzaniem się szronu technologia No Frost. W naszej ofercie dostępne są lodówki wolnostojące wszystkich popularnych producentów, wśród nich Samsung, Beko czy Whirlpool.

Lodówki side-by-side

Lodówka side-by-side to dobre rozwiązanie dla dużych rodzin oraz użytkowników potrzebujących dostępu do sporej zamrażarki. Jej nazwa odnosi się do układu, w którym chłodziarka znajduje się obok części mrożącej. Obie strony są zatem tej samej wysokości.

Wiele spośród proponowanych przez nas lodówek tego typu jest wyposażonych w praktyczną kostkarkę do lodu oraz dystrybutor wody filtrowanej. W naszej ofercie można znaleźć modele side-by-side takich marek jak LG, Bosch czy Amica.

Małe lodówki wolnostojące

Osoby mieszkające w pojedynkę, we dwójkę lub po prostu rzadko gotujące nie potrzebują zwykle dostępu do dużych lodówek. Wówczas sprawdzają się kompaktowe modele o pojemności sięgającej zaledwie 100 litrów. To też dobry wybór do kawalerek, a także niewielkich kuchni czy aneksów kuchennych, jeśli nie ma możliwości zamontowania lodówki do zabudowy.

Pomimo małego rozmiaru, taka lodówka wolnostojąca może być wyposażona zarówno w chłodziarkę, jak i zamrażarkę, a także wiele półek i balkoników do wygodnego przechowywania produktów.

Przeanalizuj funkcjonalności, wygląd i ceny lodówek wolnostojących z naszej oferty!

więcej

Lodówki wolnostojące - najczęściej zadawane pytania