Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Kolor
Typ odkurzacza
  • więcej
Moc urządzenia
  • więcej
Rodzaj filtra
Funkcje odkurzacza
  • więcej
Poziom hałasu w dB
  • więcej
Pojemność zbiornika na kurz
  • więcej
Czas pracy w minutach
Rodzaj zasilania
Informacje dodatkowe
Materiał
Napięcie akumulatora
Sprzedawca
  • więcej
Zasięg
Pojemność zbiornika na wodę
Cechy dodatkowe

Odkurzacze wielofunkcyjne

Odkurzacze wielofunkcyjne to duże i mocne urządzenia czyszczące, które można wykorzystać w domu, garażu, na tarasie, a także do zastosowań przemysłowych. W naszej ofercie znajdują się modele wielu marek, np. Karcher, Makita, BoschXiaomi, Elektromaschinen, EINHELL, Electrolux czy Black&Decker.

Odkurzacze wielofunkcyjne – wyposażenie i funkcje

Urządzenia z tej kategorii posiadają funkcję odkurzania na mokro i sucho. Służą do utrzymania w czystości różnorodnych powierzchni, stąd też w zestawach dołączone są końcówki przeznaczone np. do odkurzania i prania dywanów, czyszczenia szczelin czy tapicerki.

Teleskopową rurę ssącą można dopasować do wzrostu użytkownika, dzięki czemu praca będzie wygodniejsza. Niektóre modele wyposażono w szczotkę do parkietu z naturalnym włosiem, która umożliwia czyszczenie powierzchni bez zarysowań.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze odkurzacza wielofunkcyjnego?

Silnik odkurzacza wielofunkcyjnego posiada dużą moc – nawet 2000 W. Urządzenia mogą mieć zasilanie akumulatorowe, sieciowe lub łączyć obie te możliwości. Odkurzacze wyposażone są w długi kabel, umożliwiający sprzątanie dużych pomieszczeń, bez konieczności częstego przełączania gniazdka.

Odkurzacze wielofunkcyjne mają duże zbiorniki na zanieczyszczenia i wodę. Mogą działać z workiem na kurz lub bez niego. W urządzeniach zastosowano różne filtry: HEPA, tekstylny, gąbkowy czy wodny. Istotny jest rodzaj materiału, z którego wykonany został zbiornik. Stal szlachetna gwarantuje możliwość dłuższej eksploatacji odkurzacza. Przy wyborze urządzenia wielofunkcyjnego warto także zwrócić uwagę na poziom hałasu i jego wagę.

Przemysłowe odkurzacze wielofunkcyjne

W naszym asortymencie znajdują się przemysłowe odkurzacze wielofunkcyjne, np. marki Karcher. Firma ta opracowała technologię prostego i wygodnego wyjmowania filtra, bez kontaktu z brudem. W swoich urządzeniach zastosowała liczne funkcje, m.in. ułatwienie zasysania wylanej wody, odkurzanie gruboziarnistego pyłu czy wydmuchu na zewnątrz. 

Zapoznaj się z naszą ofertą odkurzaczy wielofunkcyjnych i wybierz dla siebie jeden z nich.

więcej