Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Sprzedawca
  • więcej
Nowa klasa energetyczna
  • więcej
Kolor
Pojemność chłodziarki
  • więcej
Położenie zamrażarki
Kierunek otwierania drzwi
System no frost
Wysokość produktu (cm)
Szerokość produktu (cm)
Głębokość produktu (cm)
Klasa klimatyczna
Ocena produktu

Lodówki

Lodówka do zabudowy za sprawą specjalnie zaprojektowanych frontów lub odpowiadająca im kolorem dba o spójny wygląd całej kuchni. W naszej ofercie dostępne są również małe lodówki podblatowe oraz inne urządzenia chłodnicze do zabudowy, takie jak nowoczesne winiarki.

Funkcjonalna lodówka do zabudowy

To kolejny niezbędny element kuchni jednolitej pod względem zabudowy. Dostępnym wyposażeniem czy jakością nie różnią się od lodówek wolnostojących.

Duża lodówka do zabudowy z kostkarką sprawdzi się w mieszkaniu miłośników kolorowych drinków czy kawy mrożonej. Modele z systemem No Frost znacznie ułatwią dbanie dobrą kondycję urządzenia.

Prezentujemy też lodówki do zabudowy bez zamrażalnika oraz chłodziarko-zamrażarki producentów takich jak Samsung, Whirlpool, Electrolux czy Amica.

Mała lodówka podblatowa

Przy niewielkich potrzebach pod względem pojemności dobrym wyborem są małe lodówki podblatowe, które można całkowicie ukryć w zabudowie meblowej, chowając za dopasowanym frontem. Wiele spośród dostępnych w naszej ofercie modeli odpowiada wielkością klasycznym szafkom kuchennym, dzięki czemu uzyskanie spójnego designu całego pomieszczenia jest prostsze niż w przypadku Bosch czy Beko.

Mała lodówka nie zawsze musi oznaczać małej pojemności. Niektóre modele niewielkich rozmiarów mogą pomieścić nawet ponad 120 litrów. Co więcej, wiele spośród dostępnych sprzętów jest także wyposażonych w kompaktowy zamrażalnik.

Sprawdź również naszą ofertę pozostałych sprzętów kuchennych do zabudowy i zaprojektuj swoje wnętrze na nowo!

więcej

Lodówki do zabudowy – najczęściej zadawane pytania