Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Kolor
Moc urządzenia
  • więcej
Funkcje dodatkowe
  • więcej
Zabezpieczenia
Wysokość produktu (cm)
Szerokość produktu (cm)
Głębokość produktu (cm)
Kierunek otwierania drzwi
Sterowanie

Kuchenki mikrofalowe

Kuchenki mikrofalowe umożliwiają szybkie podgrzanie przygotowanych wcześniej dań, w tym wyrobów garmażeryjnych. W naszej ofercie dostępne są jednak również mikrofalówki, które dodatkowo mogą rozmrozić składniki, ugotować niektóre produkty, a nawet je ugrillować lub upiec, i to z opcją termoobiegu.

Funkcjonalna kuchenka mikrofalowa

Wolnostojące mikrofalówki mogą łączyć w sobie funkcjonalność kilku innych sprzętów używanych na co dzień w kuchni: zwykłej kuchenki, piekarnika oraz grilla elektrycznego. Kuchenki mikrofalowe marek takich jak Samsung, Amica, Whirlpool i innych rozpoznawalnych producentów AGD wyposażone są w programatory umożliwiające na przykład rozmrożenie chleba.

Mikrofala z grillem pozwala na zdrowsze przygotowywanie mięs, ryb i warzyw. Dzięki niej przyrządza się je w wersji beztłuszczowej i bez utraty cennych składników odżywczych w wodzie. Z kolei proponowane mikrofalówki z piekarnikiem są wyposażone w funkcję termoobiegu, czyli uwalniają wewnątrz gorące powietrze krążące dookoła dań. Dzięki temu składniki są równomiernie opieczone, a serwowanie mięs, ryb i warzyw zostaje poszerzone o pieczenie ciast.

Mikrofala wolnostojąca dopasowana do kuchni

Mikrofala wolnostojąca daje spore możliwości aranżacyjne. Można ją postawić wszędzie tam, gdzie pozostawiono odpowiednio dużo wolnego miejsca i gdzie sprzęt będzie miał dostęp do prądu. W przeciwieństwie do kuchenki mikrofalowej do zabudowy nie musi być też w pełni dopasowywana do kolorystyki i designu mebli kuchennych.

Klasyczna mikrofalówka czarna uzupełni zabudowę meblową o tej samej barwie i sprawdzi się we wnętrzach, które lubią ciemne kolory: eklektycznych, loftowych, wabi sabi czy dark scandi.

Jasna mikrofalówka biała będzie dobrym wyborem zarówno do tradycyjnie urządzonych kuchni, jak i tych w stylu angielskim, skandynawskim czy japońskim.

Z kolei nowoczesna, chromowana mikrofalówka srebrna znajdzie swoje miejsce między innymi we wnętrzach minimalistycznych, futurystycznych oraz wspomnianych japońskich i loftowych.

A jeżeli dopiero projektujesz swoją kuchnię i jeszcze nie zdecydowałeś, czy wolisz mikrofalę wolnostojącą, czy pod zabudowę, przejrzyj ofertę obu kategorii i dokonaj odpowiedniego wyboru!

więcej