Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Twoje środki
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Kolor
Materiał
  • więcej

Worki do odkurzaczy

Worki do odkurzaczy to ważny element uzupełniający zakup odkurzacza.

Worki papierowe

Pierwsza grupa worków to te wykonane z papieru. Wystarczy je wyciągnąć z komory odkurzacza i wyrzucić wypełniony worek bezpośrednio do kosza na śmieci. Co więcej, ze względu na swoją budowę oraz kształt — są wydajne i dobrze zatrzymują kurz.

Worki materiałowe

Materiałowe jednorazowego użytku to kolejna grupa dostępnych worków do odkurzaczy. Tkanina powoduje, że prawdopodobieństwo przerwania worka jest minimalna. Ten typ charakteryzuje się wysokim poziomem filtracji tak ważnym przy alergii. Dodatkowo po jego wypełnieniu jest wyrzucany bezpośrednio do śmieci, co powoduje utrzymanie dużej higieny.

Materiałowe worki wielokrotnego użytku mają wszystkie zalety jednorazowych, dodatkowo po napełnieniu można je wykorzystać ponownie.

Worki do odkurzaczy Electrolux

Worki do odkurzaczy Electrolux dostępne są w formie papierowej oraz syntetycznej. Worki papierowe zbudowane są z wielowarstwowego papieru, którego zadaniem jest skuteczne zatrzymanie kurzu wewnątrz worka. Worki syntetyczne posiadają technologię MICRO FILTER, która optymalnie zatrzymuje kurz wewnątrz worka nie ograniczając jednocześnie przepływu powietrza.

Worki do odkurzaczy Karcher, Bosch, Zelmer i Amica

Worki do odkurzaczy Karcher dostępne są w formie papierowej, syntetycznej oraz flizelinowej. Worki papierowe wyprodukowane są ze wzmocnionego, odpornego na rozdarcia surowca. Syntetyczne natomiast wykonane są z materiału zwiększającego moc ssącą odkurzacza o 20%,dodatkowo jego elastyczność pozwala na pełne dopasowanie się do komory odkurzacza tym samym wydłuża to żywotność worka o 60%. Worki flizelinowe zatrzymują 3 razy więcej zanieczyszczeń niż tradycyjne torebki filtracyjne. Dostępne są również specjalne worki filtracyjne do prania na mokro.

Worki do odkurzaczy Bosch dostępne są w formie papierowej oraz syntetyczne, charakteryzują się wysoką jakością wykonania.

Worki do odkurzaczy Amica dostępne są w formie papierowej oraz syntetycznej. Worki papierowe wykonane są z wytrzymałego papieru filtracyjnego. Ich budowa umożliwia idealne zamocowanie w odkurzaczu. Worki syntetyczne posiadają trzy warstwy filtracji, co skutecznie zatrzymuje drobne cząsteczki brudu. Tego typu worki są odporne na pęknięcia oraz wilgoć.

Worki do odkurzacza Zelmer są zalecane dla alergików z uwagi na specjalną funkcję, która sprzyja zwalczaniu bakterii i roztoczy.

Sprawdź naszą ofertę worków do odkurzaczy i dobierz modele dopasowane odpowiednio do posiadanego sprzętu, możliwości i oczekiwań.

więcej