La Millou

Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Sprzedawca
  • więcej
Nowości
Dla kogo
Wiek
Dostępność
Cena
Ocena

La Millou

La Millou to polska firma, której początek sięga 2011 roku. Pomysł na sklep internetowy z akcesoriami dla dzieci i ich mam, zrodził się w głowie dwóch energicznych współwłaścicielek. Przez ponad dekadę rozbudowały one mały biznes w przedsiębiorstwo na skalę światową. Obecnie w przedsięwzięcie zaangażowanych jest ponad 60 osób, które tworzą małe arcydzieła sprzedawane w 30 krajach. Wyroby zainspirowane są najnowszymi trendami i wykonane z wysokiego gatunku tkanin i materiałów.

Artykuły dla dzieci

Motywem przewodnim wszystkich produktów sprzedawanych w sklepie La Millou są naturalne materiały odpowiednie dla wrażliwej skóry dziecka. Oferta obfituje w bawełniane kocyki, miękkie pościele i kolorowe poduszki. Mając na uwadze dbałość o bezpieczeństwo maluchów, wszystkie komponenty wyselekcjonowano z wyjątkową starannością. Metody nadruku wzorów wykonuje się natomiast przy użyciu najnowszej technologii. Wszystko to robi się, by produkty były w pełni nieszkodliwe dla dzieci oraz nie blakły w czasie prania.

Kolekcje ubranek i akcesoriów wyróżniają się też gustownym wzornictwem i różnorodnymi motywami graficznymi. Kolorowe materiały mają pobudzać dziecięcą wyobraźnię i kształtować w nich poczucie estetyki już od najmłodszych lat. Duże zróżnicowanie w dostępnym designie pozwala dopasować styl dodatków do koloru pokoju, czy wózka. Dzięki temu każdy rodzic może wybrać odpowiedni artykuł dla swojej pociechy, który będzie zgrywał się kolorystycznie z pozostałymi elementami wystroju.

Produkty skierowane do mam

Oferta sklepu jest skierowana nie tylko dla dzieci, ale także ich rodziców, a w szczególności mam. Jest to świetna okazja do personalizacji przedmiotów i dopasowania stylistyki rodzinnej. Rodzice mogą mieć bowiem ten sam motyw na pościeli co dziecko. Można też przykryć łóżko narzutą o takim samym kolorze jak poduszka malucha w wózku. Dla rodzin, które cenią sobie wysoką jakość i jednorodność wzornictwa, La Millou ze swoją gamą produktów wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom.

Funkcjonalne rozwiązania podróżne

Kolekcje marki La Millou to nie tylko bogato zdobione narzuty i koce. W ofercie znajduje się także wiele rozwiązań idealnych na wycieczki i spacery. Firma stworzyła szeroką gamę toreb i plecaków, które pomieszczą wszystkie produkty dziecięce, potrzebne tak samo na krótkich przechadzkach, jak i w czasie długich podróży. Cały asortyment sklepu został wykonany z trwałych materiałów w różnych rozmiarach i oryginalnej stylistyce. Dlatego też młodzi rodzice dbający o jakość i bezpieczeństwo swojej pociechy z pewnością znajdą tu wiele propozycji wartych uwagi.

więcej

TOP - najczęściej kupowane produkty La Millou

La Millou – najczęściej zadawane pytania