Marka: aptel usuń

Wkładki i ochraniacze do fotelików

Chcąc zapewnić swojemu dziecku wysoki komfort oraz bezpieczeństwo podczas długich podróży samochodowych, warto zakupić wkładki do fotelików dla noworodków. Dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu i redukcji głębokości fotelika umożliwiają one przyjęcie przez maluszka odpowiedniej pozycji ciała. Ponadto zabezpieczają kręgosłup maleństwa przed urazami, a także zapobiegają opadaniu jego główki na klatkę piersiową.

Uniwersalne wkładki do fotelików samochodowych i nie tylko

W naszej ofercie można znaleźć wkładki odpowiednie do różnych modeli samochodów oraz fotelików samochodowych. Można ich używać zarówno pod foteliki montowane tyłem, jak i przodem do kierunku jazdy. Montaż jest ułatwiony za sprawą umieszczenia we wkładkach otworów na pasy bezpieczeństwa, a także specjalnych wycięć. Uniwersalny kształt pozwala zastosować wkładkę nie tylko do fotelików, lecz także dziecięcego wózka, gondoli, huśtawki, krzesełka do karmienia, fotelika rowerowego, nosidełka czy bujaka.

Mata ochronna pod fotelik ułatwiająca utrzymanie porządku

Podczas podróży z dzieckiem łatwo o zabrudzenia fotelika czy karoserii auta. Użycie wkładki do fotelików samochodowych umożliwia zachowanie czystości w pojeździe. Polecamy pokrowce ochronne, które zabezpieczają przed zabrudzeniami, zadrapaniami czy wgnieceniami.

Wkładki do fotelików zwiększające komfort i bezpieczeństwo jazdy

Aby zapewnić dziecku przyjemną i bezpieczną podróż, warto postawić na wkładki antypotowe do fotelików. Są one wykonane z materiału wykazującego zdolność pochłaniania wilgoci oraz przepuszczania powietrza. Dzięki temu maluszek będzie czuć się komfortowo o każdej porze roku. Mata antypotowa oraz chłodząca do fotelika sprawdzi się zwłaszcza podczas długich podróży latem. Proponujemy wyjątkowo miękkie, przyjemne w dotyku i wygodne maty antypoślizgowe, które nie przesuwają się podczas jazdy.

Porównaj dostępne u nas maty ochronne pod fotelik samochodowy. Pomogą ci one zadbać o bezpieczeństwo i komfort swojej pociechy, a zarazem zachować czystość w pojeździe.

więcej