Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Twoje środki
Cena
Dostępność
  • więcej
Kolor
Średnica (cm)
  • więcej
Wysokość produktu (cm)
Szerokość produktu (cm)
Głębokość produktu (cm)
Seria
  • więcej
Marka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej

Bombki i ozdoby choinkowe

Dekorowanie choinki, to jedna z najstarszych i najpiękniejszych bożonarodzeniowych tradycji. Wybierając ozdoby na choinkę chcemy, aby nasze świąteczne drzewko wyglądało efektownie i dodawało bożonarodzeniowego klimatu. Bombki szklane są jednymi z najpopularniejszych ozdób świątecznych. Charakteryzują się bogactwem wzorów i kolorów, które można swobodnie dopasować do barwnych łańcuchów. Aby stworzyć niezapomnianą stylizację, wystarczy dobrać do nich kilka dodatkowych dekoracji.

Delikatne i naturalne ozdoby choinkowe

Jeśli ozdoby choinkowe mają być dopasowane do delikatnego stylu glamour, to warto sięgnąć po białe bombki. Ich dopełnienie mogą stanowić również białe lampki. Małe bombki choinkowe oraz kokardy staną się zaś wyjątkowym akcentem świątecznych stroików.

W naszej ofercie można znaleźć również różnorodne drewniane dekoracje. Wśród nich dostępne są drewniane zawieszki, takie jak gwiazdki, aniołki, stajenki betlejemskie lub koniki na biegunach.

Artystyczne, świąteczne dekoracje

Bombki styropianowe sprawdzą się podczas tworzenia samodzielnych dekoracji. Jest to jednocześnie rozrywka, w której może uczestniczyć cała rodzina. Wśród ozdób na choinkę można znaleźć również bombki ręcznie malowane, pochodzące z polskich manufaktur i wyróżniające się niepowtarzalnymi zdobieniami.

Szklane bombki świąteczne, to nie tylko klasyczne kule. W naszym bogatym asortymencie pojawiają się również bombki w kształcie zwierzątek, pierniczków, szyszek lub serc, sprawiające radość zwłaszcza najmłodszym domownikom.

Świąteczna feeria barw

Co roku w milionach domów bombki choinkowe mienią się modnymi wzorami i takimi mocnymi barwami, jak czerwień, błękit, czy zieleń, które współgrają z różnokolorowymi światełkami. Jeśli szuka się także wyrazistych kolorów na swoje świąteczne drzewko, to bombki z cekinami będą odpowiednim wyborem. Ceramiczne dzwonki, bombki akrylowe, papierowe ozdoby i świąteczne poduszki sprawią, że szybko poczuje się magię świąt.

Sprawdź naszą ofertę ozdób na Boże Narodzenie i wybierz dekoracje, które uświetnią świąteczne dni.

 

więcej

Sprawdź więcej artykułów o choinkach

Wszystkie artykuły

Bombki i ozdoby choinkowe - najczęściej zadawane pytania