Berlinger Haus

Filtruj
Kategorie
Elementy w komplecie
  • więcej
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Berlinger Haus

Berlinger Haus to wyspecjalizowana marka powstała w Budapeszcie, obecna na również na polskim rynku. W ofercie producenta znajdziecie wysokiej klasy artykuły kuchenne, wykonane z wytrzymałych, certyfikowanych tworzyw. Garnki i noże Berlinger Haus łączą w sobie zarówno funkcjonalność, jak i elegancki design. Blachy do pieczenia, zaparzacze, komplety sztućców – przejrzyjcie całą ofertę marki, a z pewnością wybierzecie narzędzie kuchenne idealnie dopasowane do Waszych potrzeb.

Profesjonalne patelnie Berlinger Haus

Funkcjonalna patelnia to niezbędny element każdej kuchni. Dzięki niej będziecie cieszyć się smażeniem bez przywierania i użycia dużej ilości tłuszczu. Produkty Berlinger Haus charakteryzują się przede wszystkim zastosowaniem dobrze przewodzącego ciepła aluminium, co sprawia, że w ekstremalnie szybkim czasie możecie zacząć przyrządzać potrawy. Ponadto dodatkowa trójwarstwowa powłoka granitowa gwarantuje ochronę przed przywieraniem, a także zwiększa wytrzymałość na uszkodzenia. Jest także wolna od szkodliwych substancji — na przykład ołowiu, kadmu i PFOA.

Narzędzia kuchenne Berlinger Haus z pewnością ułatwią Wam codzienne gotowanie. Wśród produktów oferowanych przez tę markę znajdują się patelnie zarówno klasyczne, uniwersalne, z głębokim dnem, jak i woki przeznaczone do azjatyckich potraw. Pomimo że artykuły mają różne rozmiary lub głębokości, to łączy je przede wszystkim stabilny aluminiowy korpus i solidne granitowe powłoki.

Noże Berlinger Haus

Noże Berlinger Haus umieszczone są w stylowym bloku, który pomaga zachować porządek w kuchni, a także stanowi ciekawy element dekoracyjny. Marka słynie z produkcji noży różnego przeznaczenia — kupicie tu zarówno te stworzone do krojenia chleba czy obierania, jak i nieco bardziej specjalistyczny nóż szefa kuchni. Pamiętajcie o tym, że zostały one wykonane z wytrzymałej na uszkodzenia stali nierdzewnej, a dodatkowym zabezpieczeniem jest powłoka nieprzywierająca.

Garnki Berlinger Haus

Garnki marki Berlinger Haus to niemal profesjonalne naczynia wykonane również z powłoki granitowej i solidnego aluminium. Dostępne w wielu rozmiarach i formach, idealnie sprawdza się w eleganckiej i stylowej kuchni. Warto, abyście zwrócili uwagę na to, że uchwyty w garnkach zostały powleczone okładziną silikonową, która zapobiega wyślizgiwaniu się. Ponadto artykułów Berlinger Haus możecie używać na każdym typie kuchenki, w piekarniku, a także bez obaw myć je w zmywarce.
 

więcej