Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępność
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Zawartość zestawu
Producent
  • więcej
Kolor
Materiał
  • więcej
Funkcje leżaka
  • więcej
Maksymalne obciążenie
  • więcej
Liczba zawartych elementów
  • więcej
Strefa Design
Szerokość produktu (cm)
Wysokość produktu (cm)
Głębokość produktu (cm)

Leżaki i leżanki ogrodowe

Nie ma nic bardziej relaksującego niż wypoczynek na świeżym powietrzu, w zaciszu własnego ogrodu. Może być on azylem, w którym zatopisz się w ulubionej lekturze lub będziesz po prostu korzystać z przepięknej pogody i kontemplować przyrodę. Do takich celów przyda ci się miejsce, w którym wygodnie się położysz lub usiądziesz. Przejrzyj ofertę leżaków i leżanek ogrodowych dostępnych u nas, a jeśli wybierasz się na urlop nad morze lub jezioro kup leżaki plażowe.

Dostępne rodzaje leżaków

W asortymencie leżaków ogrodowych i balkonowych mamy produkty różnego rodzaju, które można wykorzystywać na różne sposoby. Są wśród nich stabilne i trwałe leżaki drewniane, które będą nie tylko pięknie prezentować się na tarasie czy werandzie, ale też zapewnią ci komfort i pozwolą na wieloletnie ich użytkowanie. Pamiętaj jedynie o regularnych zabiegach konserwacyjnych, by drewno było właściwie zaimpregnowane.

Leżaki klasyczne, takie jak leżak plażowy, mają prostą konstrukcję i łatwo się je przenosi z miejsca na miejsce. Z kolei nasze leżaki na balkon charakteryzują się tym, że nie zajmują wiele miejsca. Wybierz tradycyjne rozwiązanie z tekstylnym siedziskiem albo w formie leżanek, których położenie oparcia zadecyduje, czy będziesz odpoczywać na świeżym powietrzu w pozycji leżącej czy siedzącej.

Osobom szczególnie ceniącym wygodę i możliwość komfortowego wypoczynku polecamy również leżanki ogrodowe. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór łóżek ogrodowych popularnych marek. 

Dla każdego odpowiedni leżak

Leżaki ogrodowe dostępne u nas można podzielić też według kategorii użytkownika. Znajdziesz tu rozwiązania przeznaczone dla dorosłych użytkowników oraz leżaki ogrodowe dostosowane do potrzeb najmłodszych, opatrzone bajkowymi wzorami. Mamy nawet w ofercie leżak ogrodowy dla twojego pupila – w postaci koszyka z wygodnym posłaniem.

Sprawdź również naszą ofertę mebli ogrodowych oraz akcesoria do domu ze strefy Design, które przydadzą się nie tylko do dekoracji wnętrz, ale również balkonu, tarasu, czy ogrodu!

więcej

Zobacz więcej artykułów

Wszystkie artykuły

Leżaki i leżanki ogrodowe

najczęściej zadawane pytania