Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Kolor
Wiek
  • więcej
Waga
  • więcej
Pasy bezpieczeństwa
Kierunek jazdy
Kompatybilność marka-model
  • więcej

Foteliki obrotowe

Obrotowy fotelik samochodowy ułatwia i przyspiesza przygotowanie dziecka do podróży. Dzięki funkcji obrotu o 360 stopni można skrócić czas umieszczania malucha w foteliku oraz wyjmowania go z niego po zakończeniu podróży. Wystarczy kliknąć odpowiedni przycisk, który pozwala obracać siedzisko w prawą lub lewą stronę. W naszym asortymencie znajdują się modele wielu renomowanych producentów, m.in. Maxi-Cosi, Ricokids, Coto Baby, Lionelo, Romer, Summer Baby, Caretero, Chicco, BabySafe, Kidwell, Jane, Cybex czy Recaro. Można wybierać spośród fotelików obrotowych w różnych wersjach kolorystycznych.

Bezpieczne foteliki samochodowe obrotowe

Fotelik samochodowy obrotowy powinien przede wszystkim spełniać kryteria bezpieczeństwa. Ważne jest, aby wybrać model dostosowany do wieku i wagi dziecka. W naszej ofercie znajdują się foteliki obrotowe 360-stopniowe, odpowiednie zarówno dla noworodków, jak i starszych dzieci – nawet o wadze ciała do 36 kilogramów. Ponadto wiele fotelików dostosowanych jest zarówno do mocowania przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy.

Foteliki z 360-stopniową możliwością obrotu są wyposażone w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa ze wskaźnikiem prawidłowego montażu. Wielu producentów pokrywa je antypoślizgowymi wkładkami, które chronią delikatną skórę dziecka przed otarciami oraz podrażnieniami. W niektórych modelach znajduje się także dodatkowy system zabezpieczający przed skutkami zderzeń czołowych oraz bocznych, a także gwałtownego hamowania. Chroniona jest zwłaszcza głowa maluszka, klatka piersiowa, szyja oraz kręgosłup.

Wygodna jazda w foteliku obrotowym 360-stopniowym

Samochodowe foteliki obrotowe dla dzieci z naszego asortymentu mają wiele opcji regulacji, m.in. pochylenia i wysokości oparcia, szerokości siedziska, wysokości zagłówka, a także napięcia pasów. Za komfort jazdy odpowiada również miękki materiał fotela, przyjemna w dotyku zdejmowalna tapicerka, dodatkowy materac czy oddychająca wkładka przeciwpotowa. Ponadto sporo fotelików zostało wyposażonych w daszek chroniący przed słońcem.

Przejrzyj obrotowe foteliki samochodowe z naszego asortymentu. Znajdziesz w tej kategorii sporo modeli, które pozwalają szybko umieścić dziecko w foteliku, a także zwiększyć bezpieczeństwo oraz komfort podróży.

więcej