Wybór szkolnych akcesoriów i gadżetów to była zawsze największa atrakcja dla dzieci szykujących się do szkoły. Dla jednych stanowiło to formę docenienia wysiłku i dobrych ocen, a dla innych – motywację do działania oraz zachętę do nauki.

Co roku pojawiały się też rzeczy, które uczniowie wręcz pragnęli mieć – szkolny must have – modne dodatki, które posiadali rówieśnicy. Jeśli okazywały się one praktyczne, to i rodzice byli zadowoleni. Tak też będzie w tym przypadku. Oto kolekcje, które przydadzą się uczniom i dodadzą im zapału do nauki, ozdobią ich pokój, ułatwią wejścia do świata edukacji lub umilą kolejny semestr.
 

Kolekcja Flower Power

To zestawy idealne dla dziewczynek i młodych elegantek, które lubią otaczać się przyrodą. Delikatny kwiatowy wzór z modnym połączeniem kolorystycznym błękitu, różu i granatu, tworzy ciekawą koncepcję, a florystyczne printy pozytywnie kojarzą się z latem i wakacjami. Ciemna baza stanowi tu również gwarancję, że na plecaku czy nerce nieprędko pojawią się zabrudzenia.

Produkty z kolekcji Flower Power

 

Niektóre elementy tej kolekcji sprawdzą się nie tylko do szkoły, ale i np. na rower, zakupy lub wycieczkę (nerka, bidon, kosmetyczka czy portmonetka). Warto te gadżety mieć w swojej szafie i przy biurku nawet jeśli już ma się za sobą szkolne przygody. Moc kwiatów niech będzie z Wami!

 

Kolekcja Pandastic

Była moda na leniwca czy lamę, a teraz czas na pandę! Pandastic to kolekcja dla młodych miłośników eleganckiego i stonowanego połączenia czerni i bieli. Oprócz zeszytów, podkładek, plecaków, notesów i breloczków, znajdziecie tutaj w pełni wyposażone piórniki czy zabawne ołówki i długopisy.

Produkty z kolekcji Pandastic

 

Ponadczasowa kolorystyka sprawdzi się również w pokoju ucznia, więc chcąc podążać tropem pandy, miejsce do nauki urządźmy w bieli i czerni. Uczniowi będzie łatwiej skupić się na nauce, gdy nie będzie rozpraszany przez nadmiar barw. Na naszej stronie znajdziecie sporo lampek i biurek w takiej delikatnej tonacji. Dodatki z pandą pięknie je ożywią i uzupełnią, ocieplając całe wnętrze.

 

Halo holo

Jeśli tak, jak my lubicie efekt holo, wybierzcie pastelowe lub mieniące się kosmiczne barwy. W kolekci Halo holo znajdziecie oryginalne i stylowe tornistry, worki, saszetki, flamastry, kubki, notatniki, teczki, tablice magnetyczne i inne, nietuzinkowe pomoce naukowe – wymarzone prezenty dla ucznia (torebki podarunkowe też są w komplecie).

Za pomocą produktów dostępnych w tej kolekcji można stworzyć ciekawe aranżacje i bawić się kolorami oraz dodatkami. Pastelowe, delikatne, ciepłe barwy zapewnią pozytywną energię na cały dzień!

Produkty z kolekcji Halo HoloWszystkie nasze kolekcje są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Posiadają też odpowiednie atesty i mogą być użytkowane przez dzieci.

 

Która z tych kolekcji spodobała się Wam najbardziej? Więcej szkolnych akcesoriów znajdziecie na empik.com, w naszych salonach i w specjalnej strefie Back To School.