Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Sprzedawca
  • więcej
Ocena produktu
Materiał
  • więcej
Kolor
Szerokość produktu (cm)
Głębokość produktu (cm)
Seria
Typ produktu kolekcji

Zawieszki i piki wielkanocne

Przed Wielkanocą warto nie tylko przeprowadzić gruntowne porządki w mieszkaniu, lecz także nadać wnętrzu świątecznego klimatu. Można w tym celu wykorzystać zawieszki wielkanocne. Są to ozdoby o różnym kształcie i kolorze, za pomocą których można udekorować okno, stół, ścianę, stroik czy koszyczek ze święconką. Sprawdzą się one m.in. w salonie, jadalni i kuchni. Mogą również posłużyć jako drobny upominek świąteczny dla bliskiej osoby.

Zawieszki wielkanocne z symbolami świątecznymi

Zawieszka wielkanocna może przybrać formę tradycyjnego symbolu tych radosnych świąt, np. zajączka, kurczątka, jajka, pisanki czy baranka. Niektóre zawieszki mają również kształty i kolory wzbudzające skojarzenia z budzącą się do życia wiosną – mogą być to np. bukiety kwiatów, drzewa, ptaki czy wianki. Do wyboru są ozdoby w różnych barwach, np. delikatnych pastelach, naturalnych kolorach drewna, brązach, bielach czy odcieniach szarości.

Zawieszki wielkanocne z naszego asortymentu powstały z różnorodnych materiałów, np. metalu, porcelany, szkła, tkaniny, styropianu i innych tworzyw sztucznych. Niektóre z nich uzyskały swój kształt za sprawą zastosowania techniki wycinania laserowego. Można znaleźć zarówno już udekorowane zawieszki wielkanocne, jak i dostosowane do samodzielnego ozdobienia, np. brokatem, flamastrami czy farbami akrylowymi.

Ozdoby wielkanocne na piku i nie tylko

W naszej ofercie można znaleźć także piki wielkanocne, które można z łatwością wbić do różnych przedmiotów, np. gąbki florystycznej. Można także znaleźć ozdoby świąteczne do powieszenia za pomocą sznureczków, kleju, taśmy, szpilek czy wstążek.

Zawieszki wielkanocne na okno

Zawieszki wielkanocne na okno można zawiesić na firance czy przykleić do szyby. Niektóre z nich przyjmują formę naklejek, które umożliwiają również oklejenie mebli, ściany czy dowolnych dekoracji świątecznych.

Sprawdź naszą ofertę zawieszek wielkanocnych i znajdź wśród nich ozdoby, które pozwolą ci stworzyć w mieszkaniu wielkanocną atmosferę.

więcej